68 - broj stranica V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Glasine, 2008-2009

Dule
poruka Jul 2 2008, 09:16 PM
Poruka #21

Drug član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 29-November 06
Član broj: 263

obozavam cabija,ali je beri bolji igrac sto potvrdjuje sva moguca statistika(golovi,asistencije,pravljenje sansi drugima...)...moje misljenje...
Go to the top of the page

+Quote Post

Scouser
poruka Jul 2 2008, 09:49 PM
Poruka #22

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

Evo Spursi ne daju Kina...

mada eto u toj stvarčici se i vidi razlika između nas i Mančestera. Mi tražimo Kina a oni Berbatova...

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Booom
poruka Jul 2 2008, 10:07 PM
Poruka #23

Počasni član

Datum reg.: 23-August 07
Član broj: 1,569

QUOTE (Scouser @ Jul 2 2008, 10:49 PM) *
mada eto u toj stvarčici se i vidi razlika između nas i Mančestera. Mi tražimo Kina a oni Berbatova...

Upravo......samo sto cemo mi da izduvamo za Kina, a oni ce Mitka da pazare....

Bice kao i uvek, zavrsicemo prelazni rok sa igracima koji su nam bili peta opcija i moci cemo samo da sanjamo titulu......

+Quote Post

Jamaica
poruka Jul 2 2008, 10:50 PM
Poruka #24

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

A Tuta Bugarin je bolji od Robija?

Jedina razlika je sto cemo mi da izduvamo ko sto Boom kaze (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Mada ne vidim sta ce njima toliko spiceva, jedino ako nisu sigurni da Cristiano R. ide...

--------------------

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Jul 2 2008, 11:08 PM
Poruka #25

Klub 1000

Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

CITAT (Jamaica @ Jul 2 2008, 11:50 PM) *
A Tuta Bugarin je bolji od Robija?

Jedina razlika je sto cemo mi da izduvamo ko sto Boom kaze (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Mada ne vidim sta ce njima toliko spiceva, jedino ako nisu sigurni da Cristiano R. ide...

Ide ili ne ide nebitno je,cinjenica je da su na toj poziciji najtanji,Saha se stalno muci sa povredama,zaklani Tevez moze da da gol samo iz peterca dok Runi igra malo povucenije.Razlika izmedju nas i njih je sto oni svaki prelazni rok resavaju po jednu problematicnu poziciju dok se mi uveliko zamlacujemo oko nekih nebitnih stvari (konkretno za ovaj prelazni rok oko Berija umesto da se okrenemo mestima koja daleko vise skripe u nasem timu npr. krila i bekovi).Spremni smo da za jednog veznjaka damo 17 miliona funti,a na tom mestu imamo Maskerana,Gerarda,Xavija cija forma je na euru krenula uzlanom putanjom i Leivu u koji se nije bas preterano snasao u prvoj sezoni ali koji nije imao ni narucito lose partije,dok na drugoj strani za bekove koji su nam bili najlosiji deo tima prosle sezone dovodimo Degena za dz. i Dossenu koji je macka u dzaku.

Ovu poruku je izmenio Aleksandar88: Jul 2 2008, 11:09 PM

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Jul 2 2008, 11:12 PM
Poruka #26

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Koliko je taj DiSHITrije izvikan, to je strasno.... U dvojcu Keane-Dishit on je taj sa manje golova... Sa 526 sansi propustenih po mecu.... Sa drzanjem lopte po pola sata i usporavanje svakog ali svakog njihovog napada..... Ja bih se bas odusevio da on ode u Scum, izdrao bi negde 6 meseci pre nego ga bace na klupu, i onda posalju u Man City......

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Scouser
poruka Jul 3 2008, 01:07 AM
Poruka #27

Statler

CITAT (Fred Kremenko @ Jul 3 2008, 12:12 AM) *
Koliko je taj DiSHITrije izvikan, to je strasno.... U dvojcu Keane-Dishit on je taj sa manje golova... Sa 526 sansi propustenih po mecu.... Sa drzanjem lopte po pola sata i usporavanje svakog ali svakog njihovog napada..... Ja bih se bas odusevio da on ode u Scum, izdrao bi negde 6 meseci pre nego ga bace na klupu, i onda posalju u Man City......

u ligi je berbatov odigrao 200 minuta više i imao je isto golova i više asistencija.Za razliku od Kina, davao je golove protiv čelzija, mančestera i arsenala. A zbog ovakvih komentara bih voleo da se uvede onaj statistički parametar iz NBA, da se vidi kakav rezultat ima ekipa sa konkretnim igračem i kakav rezultat bez njega na terenu.

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Scouser
poruka Jul 3 2008, 01:48 AM
Poruka #28

Statler

Nova sezona, nov topik....čavrljanje (IMG:style_emoticons/default/gathering.gif) može biti nastavljeno (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Jul 3 2008, 07:34 AM
Poruka #29

Klub 1000

QUOTE (Scouser @ Jul 3 2008, 02:07 AM) *
u ligi je berbatov odigrao 200 minuta više i imao je isto golova i više asistencija.Za razliku od Kina, davao je golove protiv čelzija, mančestera i arsenala. A zbog ovakvih komentara bih voleo da se uvede onaj statistički parametar iz NBA, da se vidi kakav rezultat ima ekipa sa konkretnim igračem i kakav rezultat bez njega na terenu.

Keane je davao protiv Liverpool-a (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Ne smatram ja da je Berbatov toliko los, samo ne mislim da je toliko dobar.. Njema bre stavljaju u rang sa Torres-om ili Drogba-om sto je smesno... Covek je Mark Viduka iz dobrih dana, dobro, solidno ali ne ono za sta ga predstavljaju.....

Btw, sta mu vredese golovi protiv Scuma, Chelsea, i Arsenal-a kad to sve pogbise, po +/- nba statistikama o kojima govoris ovo bi mu samo skodilo (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Torres u ligi nije dao ni protiv Arsenal-a ni protiv Scum-a jel zbog toga bolji Dishitar od njega (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Mario_T
poruka Jul 3 2008, 10:29 AM
Poruka #30

Klub 1000

Član broj: 10

Mislim da bi nam Keane itekako odgovarao, mozda bi cak bio i bolji partner Torresu nego David Villa (ovom prilikom naglasavam termin "bolji partner", pritom ne mislim da je Keane i bolji igrac). Keane bi u nasoj formaciji savrseno odgovarao kao takozvani support striker (mada bi po potrebi mogao da zaigra i kao winger), tu se po meni vidi i njegov najveci kvalitet.
Onih 15+ golova koji on postize tokom sezone jesu znacajna statistika, ali su meni licno jednako vazni (ako ne i vazniji) onih 15+ asistencija koje on napravi tokom sezone. Po meni, Keane je bio najbolji igrac Spursa tokom prosle sezone (bolji cak i od Berbatova), ili je to barem bio slucaj u utakmicama koje sam ja imao prilike da gledam. Mislim da bi bio odlicno pojacanje za Liverpool, mada je 20 miliona funti preterana cifra.

Sto se tice Barryja, ova sapunica oko njegovog prelaska polako pocinje da bude smesna. U ovom trenutku ja bih se jednostavno povukao iz pregovora i ostavio Aston Villu sa nezadovoljnim igracem, pa da ih onda vidim. 15 miliona funti (plus eventualni dodaci od 2-3 miliona) je jedna sasvim lepa cifra, nije logicno da placamo bilo kakav iznos preko toga.

Sto se tice nasih pojacanja, mislim da bi dolazak Barryja, Keanea i Dossene (kad ce to da bude ozvaniceno?) bio sasvim lep pocetak. Dodajmo tu jos i Davida Silvu (ima li kakvih vesti na tom planu) i mi bismo imali sasvim "solidan" (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) sastav za sledecu sezonu.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Jul 3 2008, 10:37 AM
Poruka #31

Klub 1000

QUOTE (Mario_T @ Jul 3 2008, 11:29 AM) *
Mislim da bi nam Keane itekako odgovarao, mozda bi cak bio i bolji partner Torresu nego David Villa (ovom prilikom naglasavam termin "bolji partner", pritom ne mislim da je Keane i bolji igrac). Keane bi u nasoj formaciji savrseno odgovarao kao takozvani support striker (mada bi po potrebi mogao da zaigra i kao winger), tu se po meni vidi i njegov najveci kvalitet.
Onih 15+ golova koji on postize tokom sezone jesu znacajna statistika, ali su meni licno jednako vazni (ako ne i vazniji) onih 15+ asistencija koje on napravi tokom sezone. Po meni, Keane je bio najbolji igrac Spursa tokom prosle sezone (bolji cak i od Berbatova), ili je to barem bio slucaj u utakmicama koje sam ja imao prilike da gledam. Mislim da bi bio odlicno pojacanje za Liverpool, mada je 20 miliona funti preterana cifra.

Slazem se sa svime sto si ovde rekao, posebno ovo oko SS-a.... Ja ne vidim da neki klasican spic u nasoj formaciji mogao da startuje pored Torres-a... Keane bi bio odlican... S tim da 5 miliona+Crouch nije 20 miliona posto Crouch ne moze da se proda za vise od 10......

--------------------

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Jamaica
poruka Jul 3 2008, 10:54 AM
Poruka #32

Klub 1000

Trapattoni urges Keane to leave Tottenham for Liverpool

Eto nama nove sapunice na vidiku.....ovaj transfer period ce da potraje....samo da na kraju izvucemo dobre igrace.....

--------------------

+Quote Post

Booom
poruka Jul 3 2008, 11:23 AM
Poruka #33

Počasni član

Ovaj Kinov transfer mi deluje sve interesantnije i intersantnije, bas gledam sada i nije mnogo mator, mesec dana mladji od Stivija.........moze nesto od njega da bude. Samo da se ne otegne transfer i da ne naprave spansku seriju kao sa Berijem.

+Quote Post

Carradonna
poruka Jul 3 2008, 11:44 AM
Poruka #34

Navijač

Datum reg.: 12-March 08
Član broj: 5,631

Izgleda da nam se i Xavi "svidio"!

--------------------
.:. something must break .:.

+Quote Post

vladx
poruka Jul 3 2008, 12:02 PM
Poruka #35

Klub 1000

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Mislim da je to obicna glupost, ne samo u vezi nas vec i bilo kog drugog kluba, pa i scum-a! Niti bih voleo da dodje kod nas da budem iskren, svaka cast njemu, ali ne vidim ciju bi to poziciju on zauzeo, Gerrard-ovu mozda?! (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)
Mozda mi je ovo isfabrikovano secanje, ali cini mi se da je on izjavio kako mu je uzor bio Guardiola, ako me secanje ne vara onda nece on nigde!

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Jul 3 2008, 12:15 PM
Poruka #36

Klub 1000

Caught Offside je site na kome pisu navijaci.... Relevantan je skoro kao nasa 'Gmazinjo Jr' tema....

--------------------

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

zen
poruka Jul 3 2008, 02:36 PM
Poruka #37

Zen D Men

Član broj: 4

Kin je extra igrac, bolji od Berbatova, po mom misljenju.

Nego procitah u 24 casa da je Celsi spreman da da 85 MILIONA funti za Toresa, ako je to istina, ne treba se odbijati odmah, vec dobro razmisliti o tome, sta se sve moze za 100+ miliona evra...

--------------------
This time next year, we'll be a PL winners!!!

+Quote Post

Mishkin
poruka Jul 3 2008, 02:49 PM
Poruka #38

Lešinar

Datum reg.: 14-August 06
Član broj: 75

Ni za 300!
Money can't buy you love! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
Mozes da promenis devojku, kraj u kome zivis, politicko uverenje, ali ne i klub za koji navijas!

Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.

+Quote Post

Booom
poruka Jul 3 2008, 03:30 PM
Poruka #39

Počasni član

Tores da je hteo on bi davno otisao u celzi. Sada kada imamo spica svetske klase, koji usput voli klub i odan nam je na konju smo.
Ne treba se toga tek tako odreci, postoje stvari koje novac ne moze da kupi, za sve ostalo tu je Roman....

+Quote Post

Jamaica
poruka Jul 3 2008, 03:51 PM
Poruka #40

Klub 1000

Nema tih para za koje bi mogao da se proda Torres, a da Ameri ostanu zivi(i bukvalno) posle toga.....a ni on nece da ide tako da moze Roman da mu ponudi i pola Sibira i tri naftne busotine pa nece otici u CSKA.....

Diego Cavalieri

E to je vec rezervni golman kog bi voleo da vidim (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post

68 - broj stranica V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 23rd September 2019 - 02:46 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles