Reply to this topicStart new topic
> Pozajmice

Mishkin
poruka Mar 19 2007, 04:36 PM
Poruka #1

Lešinar

Grupa: Članovi
Datum reg.: 14-August 06
Član broj: 75

Reds on loan watch

Edit by Tonca: ostavio sam link umesto kopiranog teksta.

--------------------
Mozes da promenis devojku, kraj u kome zivis, politicko uverenje, ali ne i klub za koji navijas!

Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.
Go to the top of the page

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Jul 12 2007, 09:33 PM
Poruka #2

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Dakle, da se osvezi malo tema...
Trenutno je Guthrie otisao u Bolton
Anderson u Swansea.
Hammil u Southampton.
Do pocetka prvenstva, a i tokom ocekuje se da ce jos nekoliko igraca negde otici... Speed se povukao, pa ocekujem da Guthrie dobije lepu sansu(mada je pitanje kako ce oni igrati posle Fat Sam-a, mogli bi totalno da se raspadnu)... Hammil je otisao kod jednog od najboljih manager-a u champ. George Burley-a, koji voli da ubacuje mlade igrace, mislim da nije mogao bolji klub da izabere..
Anderson od nekog ko je bio blizu prvog tima, malo zatajio.. Ovo mu je sansa da se vrati, sigurno je da ima kvalitet za vise od League One....

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Catwoman
poruka Nov 22 2007, 08:54 AM
Poruka #3

La Nina...

Datum reg.: 3-May 06
Član broj: 32

Liverpul alje mladog beka Oparea Partizanu?

Danijel Opare (17), desni bek mlade reprezentacije Gane, mogao bi da bude ustupljen Partizanu na odredjeno vreme od strane velikog Liverpula.

Beogradski list "Sport" objavio je ovu mogućnost, kao reakciju crno-belih na sve izvesniji odlazak kapitena Antonija Rukavine u Fiorentinu.

Opare je bio jedan od najboljih igrača SP za fudbalere do 17 godina, a njegova cena je oko 150.000 evra, koliko bi Liverpul trebalo da odvoji za njega, pre nego ga prosledi Partizanu.

On bi uskoro trebalo da doputuje u Beograd i ukoliko prodje medicinske preglede, priključio bi se ekipi Miroslava Djukića.

(MONDO)

Ovu poruku je izmenio Catwoman: Nov 22 2007, 08:55 AM

--------------------

+Quote Post

Contractor
poruka Nov 22 2007, 10:35 AM
Poruka #4

Navijač

Datum reg.: 16-April 07
Član broj: 672

QUOTE(Catwoman @ Nov 22 2007, 08:54 AM) [snapback]17927[/snapback]

Liverpul alje mladog beka Oparea Partizanu?

Danijel Opare (17), desni bek mlade reprezentacije Gane, mogao bi da bude ustupljen Partizanu na odredjeno vreme od strane velikog Liverpula.

Beogradski list "Sport" objavio je ovu mogućnost, kao reakciju crno-belih na sve izvesniji odlazak kapitena Antonija Rukavine u Fiorentinu.

Opare je bio jedan od najboljih igrača SP za fudbalere do 17 godina, a njegova cena je oko 150.000 evra, koliko bi Liverpul trebalo da odvoji za njega, pre nego ga prosledi Partizanu.

On bi uskoro trebalo da doputuje u Beograd i ukoliko prodje medicinske preglede, priključio bi se ekipi Miroslava Djukića.

(MONDO)

Eto dvostruke srece (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

collymore
poruka Nov 22 2007, 12:27 PM
Poruka #5

Mili Brat Colly

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Au ovo bolje da nisam procitao.Sta ces mlad decko jos nista ne zna.

+Quote Post

Under
poruka Nov 22 2007, 01:22 PM
Poruka #6

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

Ja kad sam ovo cuo, mislio sam da je rec o Antwiju ali sam tek posle procitao da je u pitanju Opara. Mada, zaista ne znam ko je ovaj decko, nikad cuo za njega. Briga me za ovu pozajmicu, samo da "groblje" ne postane ekspozitura Liverpulu.

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 23rd September 2019 - 07:21 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles