10 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Liverpool - Zasto ga volim?, i zato drugi treba da ga vole!

struja
poruka Apr 30 2007, 04:32 PM
Poruka #41

Grupa: Članovi
Datum reg.: 30-April 07
Član broj: 693

Pozdrav svim crvenim setacima! Skoro sam saznao za ovaj sajt i brze-bolje odlucio da se registrujem i zavirim cega sve ima. Pronasao sam ovu temu i odlucio da napisem dve-tri reci o tome zasto volim ovaj fenomenalni klub. Nime,moje interesovanje za za crvene sa mersisajda je pocelo za vreme evropskog prvenstva `96 godine koje se ni manje ni vise odrzavalo na ostrvu. Englezi su tada nastupali u najlepsim dresovima (sivim) koje sam ikada video i ekipa mi je zpala za oko kao i mrsavi,kovrdzavi igrac koji je kroz protivnicku odbrani prolazio kao shilo,centrirao iz neverovatnih situacija....itd. Bio je to pulen Liverpula,Stiv MekManaman,neverovatan igrac. Saznao sam sve o njemu pa samim tim i u kom timu nastupa tako sm poceo da pratim Liverpul. Od pocetka mi se svideo jer su igrali srcem i bili su posebni. Iako nijednom nisi osvojili Premijer ligu,od kada je ja barem pratim, nastavljam da navijam jer je to stvarno jedan poseban klub koji je dao ne toliko velike igrace po imenima (izuzev nekih) vec po rezultatima i igrama koje su pruzali. Posebno me je jednom prilikom zadivio gest Robija Faulera (jos u prvom angazmanu) koji se jednom prilikom iskrao odbrani Njukasla i sam isao na Givena. Pokusao je driblingom da ga prevari ali je ovaj uspesno rukama skrenuo loptu a fauler ga je preskocio a pri doskoku pao na zemlju (Given ga nije dotakao). Sudija je svirao penal a Fauler je ustao i negirao sudijinu odluku pokusavajuci da mu objasni kako ga golman popularnih Svraka nijeoborio. Preuzeo je izvodjenje najstroze kazne na sebe i namerno promasio ali je na loptu natrcao Dzejson MekAtijer,igrac idbrane i tada postigao svoj prvi i jedini gol za Liverpul. To je proglasen za najfet-plej potez godine u ligi i to me veoma obradovalo i dalo mi do znanja d je srce uz pravi klub,sa dugom istorijom,najpoznatijom pesmom i istim takvim navijacima koji bez obzira na sve kao i j uvek ce biti uz njihove ljubimce bez obzira na sve.To je prava ljubav prema timu,fudbalu i to je ono iskreno i cisto. Ovo su samo neki od razloga ali vecinu njih svi mi nosimo u sebi kada gledamo utakmicu,nerviramo se i uzivamo,i najezimo se u trenutku kada krene pesma sa KOP-a.
Pozz crvenima. Pisemo se
p.s. serem ti se u srbiju kada ne mozes ni dres da kupis.
Prikačeni thumbnail(i)
Prikačena slika

Go to the top of the page

+Quote Post

Tonča
poruka Apr 30 2007, 04:46 PM
Poruka #42

Waldorf

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 2

Dobrodosao Strujo! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Moram odmah da te ispravim. Taj penal se desio na utakmici protiv Arsenala. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Scouser Tommy
poruka Apr 30 2007, 05:20 PM
Poruka #43

Liverpulđanin

Datum reg.: 16-January 07
Član broj: 367

ja mu ne zameram na gresci, jer prvi put za ovo cujem, jer tad nisam isao ni u osnovnu. svaka cast za posvecenost

strujo, ima i u srbiji dres, samo okreni 011 289 35 88 (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
From Shankly to Rafa we've followed our team
Rome to Istanbul we've all lived the dream
Our journey is long, our goal stays the same
To keep for our children, the famous red name
Wherever we are, wherever we stay
Be sure the Kopites will seize the day
For this is our destiny, our passion and pride
Liverpool football club, the world's greatest side!

+Quote Post

zen
poruka Apr 30 2007, 05:46 PM
Poruka #44

Zen D Men

Član broj: 4

Pozdrav i dobrodosao.

--------------------
This time next year, we'll be a PL winners!!!

+Quote Post

Miko
poruka May 1 2007, 11:49 PM
Poruka #45

Novajlija
*

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 698

Sve je pocelo ovako:
88' godine sam rodjen.
Otkako sam doneen iz bolnice kući dolazim i ćale me smeta na crvenu posteljinu.
Na njoj je bio jedinstven logo tada meni nepoznatog kluba.
Naravno to je bio logo Liverpool-a..
Sve do svoje 10 godine nisam obraćao panju na te detalje koji su mi se desili pri samom rođenju.
Tada mi je ćale poklonio tu istu posteljinu koju i dan danas cuvam.
Vec sa 13 godina pocinjem da ulazim u vode iskusnog navijaca,pocinjem da skupljam pare i kupujem sve zive proizvode Liverpoola.Sa 14 godina pocinjem da odlazim u kladionice i da pratim svaku utakmicu Liverpoola sa ljudima koji su bili makar 15 godina stariji od mene.2005 godine pred finale lige ampiona odlazim u crkvu i stavljam 500 din u mesto za donacije(jeste da je mala cifra ali zeleo sam samo da bog pomogne i da LFC osvoji ligu ampiona).Sad mi na neki način i ao tih 500 din poto ćemo osvojiti L i ove godine. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Zato jo volim Liverpool?Volim ga zbog fantasticnih navijača,volim ga zbog samih boja,volim ga zbog fudbala kojim mi ulepavaju ivot,zbog Anfielda,zbog.........
Sada imam 18 godina i zacrtao sam sebi jednu adresu :Atina 23 maj Finale Lige ampiona. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ps.Nemojte da mi zamerite zbog ovog mog referata (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) ali morao sam sve da izbacim iz sebe.

--------------------
IPB Image
YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!

+Quote Post

Daniel_Agger
poruka May 7 2007, 09:32 PM
Poruka #46

Novajlija
*

Datum reg.: 7-May 07
Član broj: 742

kada su igrali sa barsom u liverpulu i kada sam cuo you`ll never walk alone,posle toga sam preturio net i jedva nasao tu pesmu,prebacio je na mob. i slusao ceo dan...i tako je krenula avantura sa crvenima...
Prikačeni thumbnail(i)
Prikačena slika

--------------------
You`ll never walk alone

+Quote Post

Scouser Tommy
poruka May 7 2007, 10:02 PM
Poruka #47

Liverpulđanin

Datum reg.: 16-January 07
Član broj: 367

sve nas je privukla YNWA

--------------------
From Shankly to Rafa we've followed our team
Rome to Istanbul we've all lived the dream
Our journey is long, our goal stays the same
To keep for our children, the famous red name
Wherever we are, wherever we stay
Be sure the Kopites will seize the day
For this is our destiny, our passion and pride
Liverpool football club, the world's greatest side!

+Quote Post

Daniel_Agger
poruka May 8 2007, 02:02 PM
Poruka #48

Novajlija
*

Datum reg.: 7-May 07
Član broj: 742

a tada sam,kao i sad naravno, obozavao barsu i svim srcem sam navijao da prodju dalje,al kad sam cuo kop...bilo mi je jasno da je to nemoguce...

--------------------
You`ll never walk alone

+Quote Post

dekisd
poruka May 11 2007, 07:55 PM
Poruka #49

Novajlija
*

Datum reg.: 11-May 07
Član broj: 764

Uh kad pomislim sta treba da napisem podseti me na godine, ali dobro.LFC sam zavoleo kada sam kao klinac poceo da pratim fudbal, a to je 77-78.Naravno najvise gotivio Engleze, i naravno zna se LFC.Prvi idol Kevin Keegen sve ostalo je islo svojim tokom, navijaci, tradicija, prepoznatljiva igra....Mada mislim da ljubav prema LFC kao i bilo koja prava ljubav ne treba da ima razlog.Znas zasto volis a u isto vreme i neznas.Samo znas da bez njega jednostavno ne mozes.

+Quote Post

Mario_T
poruka May 11 2007, 10:20 PM
Poruka #50

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

QUOTE(Mishkin @ Mar 25 2007, 09:42 PM) [snapback]9979[/snapback]

Daj neku fotku da vidimo kako izgleda! Pozdrav!

Tek sam pre neki dan video ovaj tvoj post, a posto nisam odmah imao spremnu fotku, reakcija stize tek sada ...
(IMG:http://www.mypicshare.com/thumbs/20070511/mwfskqlp.jpg)

Zaboravih da dodam ... Tetovazu sam radio 4 dana pred finale FA Kupa 2006., kod lika koji je navijac West Hama. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

king kenny
poruka May 11 2007, 11:02 PM
Poruka #51

Drug član

Datum reg.: 20-March 07
Član broj: 604

QUOTE(Mario_T @ May 11 2007, 09:20 PM) [snapback]11174[/snapback]

Tek sam pre neki dan video ovaj tvoj post, a posto nisam odmah imao spremnu fotku, reakcija stize tek sada ...

Zaboravih da dodam ... Tetovazu sam radio 4 dana pred finale FA Kupa 2006., kod lika koji je navijac West Hama. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

jesi li je obnavljao ijednom jer je boja ludilo,ja sam svoj prvi Liverbird morao obnavljat 3 puta da bi nijansa bila OK,a sad ovaj novi(preko starog) ću opet ovih dana morat obnavljat jer nijansa ne valja.

+Quote Post

Mario_T
poruka May 12 2007, 08:14 AM
Poruka #52

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

QUOTE(king kenny @ May 12 2007, 12:02 AM) [snapback]11179[/snapback]

jesi li je obnavljao ijednom jer je boja ludilo,ja sam svoj prvi Liverbird morao obnavljat 3 puta da bi nijansa bila OK,a sad ovaj novi(preko starog) ću opet ovih dana morat obnavljat jer nijansa ne valja.

Nisam do sada obnavljao boju, odmah sam uradio tetovazu u sto je moguce tamnijoj nijansi crvene boje. Mozda cu da uradim slova LIVERPOOL u beloj boji doduse, ali to cu da vidim jos ...

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Mishkin
poruka May 12 2007, 11:09 AM
Poruka #53

Lešinar

Datum reg.: 14-August 06
Član broj: 75

QUOTE(Mario_T @ May 11 2007, 11:20 PM) [snapback]11174[/snapback]

Hvala. Cak sam i ja zaboravio da sam pitao (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Izgleda vrh!
Pozdrav!

--------------------
Mozes da promenis devojku, kraj u kome zivis, politicko uverenje, ali ne i klub za koji navijas!

Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.

+Quote Post

ivica
poruka May 12 2007, 11:44 AM
Poruka #54

Drug član

Datum reg.: 23-November 06
Član broj: 235

Uf... koliko moze slova da stane na jednom postu mislim da to nije dovoljno.

Liverpool forever in my heart!!!

--------------------
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da (etc)

+Quote Post

IvanaNS
poruka May 24 2007, 06:25 PM
Poruka #55

Novajlija
*

Datum reg.: 24-May 07
Član broj: 848

Fudbal sam inače počela da pratim za vreme SP-a u Nemačkoj.
Jednog dana (19.avgusta 2006. - datum koji nikad neću zaboraviti) mi je bilo jako dosadno, pa sam ušla u sobu i uključila TV... dok sam redom vrtela sve kanale primetila sam da na RTS2 ide utakmica i normalno odmah sam počela da gledam... Igrali su Šefild Junajted i Liverpul... rezultat svi znate... u 46' Hals je doveo Šefild u vođstvo, ali je u 70' Fauler izjednačio sa bele tačke. To je prva utakmica Liverpula koju sam gledala i od tada ih jako volim...
Više puta su pokazali da su ekipa koja pored velikog tehničkog znanja ima i veliko srce i da se nikad ne predaju...

+Quote Post

Trunks
poruka May 24 2007, 07:15 PM
Poruka #56

Klub 1000

Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

^ Hehe, super početak.

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

Mihailo
poruka May 24 2007, 10:57 PM
Poruka #57

Administrator

Grupa: Root Admin
Član broj: 1

Ae, stefane apdejtuj ovaj forum vise ... jel' te ne mrzi? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Under
poruka May 25 2007, 11:06 AM
Poruka #58

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

QUOTE(IvanaNS @ May 24 2007, 05:25 PM) [snapback]11596[/snapback]

Fudbal sam inače počela da pratim za vreme SP-a u Nemačkoj.
Jednog dana (19.avgusta 2006. - datum koji nikad neću zaboraviti) mi je bilo jako dosadno, pa sam ušla u sobu i uključila TV... dok sam redom vrtela sve kanale primetila sam da na RTS2 ide utakmica i normalno odmah sam počela da gledam... Igrali su Šefild Junajted i Liverpul... rezultat svi znate... u 46' Hals je doveo Šefild u vođstvo, ali je u 70' Fauler izjednačio sa bele tačke. To je prva utakmica Liverpula koju sam gledala i od tada ih jako volim...
Više puta su pokazali da su ekipa koja pored velikog tehničkog znanja ima i veliko srce i da se nikad ne predaju...

Svaka cast, lep pocetak. Dobrodoshlica josh jednom zenskom clanu foruma. Nadam se da si dosada naucila za kako velik klub navijash. Istorija, rezultati, igraci, navijaci... Neshto cime treba da se ponosish, kao i svi mi uostalom.

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

Trunks
poruka May 25 2007, 03:48 PM
Poruka #59

Klub 1000

Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

QUOTE(Mihailo @ May 24 2007, 11:57 PM) [snapback]11614[/snapback]

Ae, stefane apdejtuj ovaj forum vise ... jel' te ne mrzi? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Daj ifru, sredim ti za dan. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

acalfc
poruka May 25 2007, 08:03 PM
Poruka #60

Toncin portparol

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 16-July 06
Član broj: 66

Poceo sam da navijam za LFC negde 94-95 zbog dva ortaka idiota koji su navijali za MU,ja sam morao da im kontriram,i tako je to pocelo...

--------------------
"Liverpool F.C. Kings Of Europe"

+Quote Post

10 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 19th August 2019 - 09:51 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles