Reply to this topicStart new topic
> Tottenham vs Liverpool, 11.01.2020.

Digital_Jesus
poruka Jan 11 2020, 08:39 PM
Poruka #1

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Igra nije bila baš ubedljiva, ali sasvim solidnih 1:0. Prosto je neverovatno da imamo 20 pobeda i 1 remi. Nadam se da će Minamino dobiti šansu uskoro i u ligi.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

Djotun
poruka Jan 12 2020, 05:24 PM
Poruka #2

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Neverovatno. Sanjao nisam da cu gledati ovakav Liverpul. Evo sredina januara a sve mislim tu smo na oko 50% , bice samo jos mocnije. A mi 61/63 boda. Mi smo toliko dobri da od nemoci izmisljaju da smo dopinogvani, da smo liVARpool, da nas gura FA. A smesno je sto verujem da svi liverpulci cute i cekaju. dok su ostalima puna usta liverpula i iz nedelje u nedelju se trude na nas obezvrede.
Nadam se da kako se bude približavao run in, da će naš forum to dostojno ispratiti. Blam je ovo mrtvilo, barem dok živimo snove.

+Quote Post

LjutiKrilo
poruka Jan 13 2020, 09:49 AM
Poruka #3

Navijač

Datum reg.: 23-February 07
Član broj: 481

kad smo bili loši bila je gomila ljudi, sad kad peremo nigde žive duše...

ustvari najživlje je bilo u rafinom mandatu, posle je počela lagana regresija a čini mi se da je džerardovo klizanje i dolazak balotelija oterao mnoge.
ja sam jednostavno preskočio sezonu sa balotelijem jer nisam mogao da gledam tog idiota u crvenom dresu.

možda da otvorimo temu ˝kucamo na vrata zaboravljenih asova˝? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

možda ljudi i jesu tu ali slabo pišu. možda neki kontra malerišu.
takva je uostalom sudbina foruma, ne računaj da će se nove generacije socijalizovati na ovakav način.

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Jan 13 2020, 12:34 PM
Poruka #4

Klub 1000

CITAT (Djotun @ Jan 12 2020, 05:24 PM) *
Neverovatno. Sanjao nisam da cu gledati ovakav Liverpul. Evo sredina januara a sve mislim tu smo na oko 50% , bice samo jos mocnije. A mi 61/63 boda. Mi smo toliko dobri da od nemoci izmisljaju da smo dopinogvani, da smo liVARpool, da nas gura FA. A smesno je sto verujem da svi liverpulci cute i cekaju. dok su ostalima puna usta liverpula i iz nedelje u nedelju se trude na nas obezvrede.
Nadam se da kako se bude približavao run in, da će naš forum to dostojno ispratiti. Blam je ovo mrtvilo, barem dok živimo snove.

Mislim da je ovo razlog i slabe posećenosti foruma. Igramo jako dobro, bukvalno čovek nema šta da kaže osim da računa koliko još pobeda treba za titulu, da li ćemo biti invincibles ili ćemo možda oboriti rekord po broju osvojenih bodova u PL ili možda uradimo oba... A s druge strane, nije da se nismo već nekoliko puta opekli u ovakvim situacijama, pa sada svi mudro ćute i čekaju (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

@LjutiKrilo - U pravu si za forum. Uglavnom ljudi po fejsbuk grupama komentarišu utakmice i slično. Meni su sve te grupe dosta grdne, mnogo zanimljivije bude ovde. Izgleda da na starijima forum ostaje! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post

Dee Jay
poruka Jan 13 2020, 03:41 PM
Poruka #5

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Meni je ovo "sve normalno" i prirodan rezultat petogodisnjeg kontinuiteta pod verovatno najboljim menadzerom trenutno. U timu je sve stabilno, prakticno svaka utakmica izgleda isto. Sada, kada smo se od kontranapadacke ekipe razvili u ekipu koja drzi loptu, mozda je jedino slabo mesto kreativni centralni vezni igrac, ali i tako smo postigli bar gol protiv svake ekipe u ligi. Odbrana uobicajeno dobra, sada je vezala i 6 cleen sheets-a. Mozda nije bilo mnogo sjajno odigranih utakmica, ali ovakav kontinuitet je zadivljujuc.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Jan 13 2020, 04:23 PM
Poruka #6

Klub 1000

CITAT (Dee Jay @ Jan 13 2020, 03:41 PM) *
Meni je ovo "sve normalno" i prirodan rezultat petogodisnjeg kontinuiteta pod verovatno najboljim menadzerom trenutno. U timu je sve stabilno, prakticno svaka utakmica izgleda isto. Sada, kada smo se od kontranapadacke ekipe razvili u ekipu koja drzi loptu, mozda je jedino slabo mesto kreativni centralni vezni igrac, ali i tako smo postigli bar gol protiv svake ekipe u ligi. Odbrana uobicajeno dobra, sada je vezala i 6 cleen sheets-a. Mozda nije bilo mnogo sjajno odigranih utakmica, ali ovakav kontinuitet je zadivljujuc.

Tehnički, takvog igrača već imamo, ali je nažalost konstantno povređen. Ovo malo što je Keita igrao je bio sasvim solidan, pogotovo se on i Salah u tom pogledu dobro razumeju. Mene više brine to što nemamo rezervne bekove, Mili uskače i levo i desno kad zatreba.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 19th January 2020 - 03:38 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles