2 - broj stranica V  < 1 2  
Closed TopicStart new topic
> Fulham vs Liverpool, 37. kolo, 12.05.2013.

Take Two
poruka May 12 2013, 06:21 PM
Poruka #21

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Odličan je, ali nije perfektan nikako. Stalno beži od duela, ima još u glavi strah da mu ne uzmu loptu čisto na silu. Kad se još malo navikne na kriterijum suđenja pa bude znao kako smeju a kako ne smeju da startuju na njega, biće još bolji. I naravno kad mu ne bude duša u nosu posle sat vremena igre...

Da sam ja neka vlast, Coutinho bi svaku utakmicu počinjao kao najistureniji od tri centralna veznjaka. Greota je gurati ga da izigrava lažno krilo dok po sredini muljaju Hendo, Jonjo, i Lucas. Problem je samo što kod Rodgersa sva trojica moraju da se biju i trče, a Kuki™ baš nije za to...
Go to the top of the page

+Quote Post

Djotun
poruka May 12 2013, 06:27 PM
Poruka #22

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Kuki, hahha, vrh!
Ma da, jasno da nije perfektan, ali onaj pas za treći gol me je poneo.. u stvari htedoh reći da može da pude perfektan, uz sve one stvari koje si naveo..

+Quote Post

Mario_T
poruka May 12 2013, 07:17 PM
Poruka #23

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

Coutinho (IMG:style_emoticons/default/Hail.gif) Onaj assist za drugi gol ... Perfekcija ...

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Take Two
poruka May 12 2013, 09:45 PM
Poruka #24

čakravanti šrāvaka

Mensčini da je kod drugog pokušao da šutira pa bio izblokiran. Možda misliš na treći, kad je spoljnom izbacio Stukija a ovaj u trku lobovao golmana? Ta je bila maestralna, kao i većina njegovih ove sezone. I dalje mi je teško da poverujem da nas je toliko usrao januarski rok... (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

+Quote Post

vanjuska
poruka May 13 2013, 01:09 AM
Poruka #25

Huligan

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-February 11
Član broj: 7,588

Da, definitivno kod drugog gola je bio izblokiran tacno se vidi da se lopta odbila do Staridza.. Ali je stvarno milina gledati Kukija kako igra (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Mario_T
poruka May 13 2013, 08:39 PM
Poruka #26

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

QUOTE (Take Two @ May 12 2013, 10:45 PM) *
Mensčini da je kod drugog pokušao da šutira pa bio izblokiran. Možda misliš na treći, kad je spoljnom izbacio Stukija a ovaj u trku lobovao golmana? Ta je bila maestralna, kao i većina njegovih ove sezone. I dalje mi je teško da poverujem da nas je toliko usrao januarski rok... (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

Upravo tako. Mislio sam na njegovu drugu asistenciju, a nas treci gol. Stvarno smo odradili dobar posao u januarskom roku, sad je vazno da imamo jednak uspeh i sa letnjim transferima.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Take Two
poruka May 14 2013, 04:40 PM
Poruka #27

čakravanti šrāvaka

QUOTE (Mario_T @ May 13 2013, 09:39 PM) *
sad je vazno da imamo jednak uspeh i sa letnjim transferima.

Ma gde nećemo, evo Cauhgt Offside najavljuje da dovodimo Eriksena i Alderweirelda za 25 miliona u paketu #mrmotčokolada

+Quote Post

2 - broj stranica V  < 1 2
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 10th December 2019 - 12:34 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles