6 - broj stranica V  « < 4 5 6  
Closed TopicStart new topic
> Liverpool v West Bromwich Albion, Premier League, 26. kolo

KingArthur
poruka Feb 12 2013, 04:16 PM
Poruka #101

Drug član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 3-August 10
Član broj: 6,921

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=gpCz4iGj85A
(IMG:style_emoticons/default/gathering.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post

matori lfc
poruka Feb 12 2013, 11:00 PM
Poruka #102

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 08
Član broj: 6,419

Opet smo igrali kao i kad Staridz nije bio tu,stvarali sanse i stvarali...zasto Selvi umesto Borinija? Trebaju nam jos 2 napadaca minimum! Imali smo srece sto Lukaku nije igrao od pocetka i steta sto onaj sut Mulumbua kod 0:0 nije zavrsio u golu! Rape svaka cast za post!!!

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Feb 12 2013, 11:38 PM
Poruka #103

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Steta (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Mislim da je isla statistika negde oko 75og minuta i pisalo je da LFC ima 23 suta u okvir gola, a WBA 3. Ovako nekako smo igrali pod Dalglishem - stvaraju se sanse, ne bas uvek konkretne, ali nazalost nista ne realizujemo. U svakom slucaju, veliki fijasko pogotovo sto sada definitivno ispadamo iz trke za LS, osim naravno, ukoliko dodjemo do finala Lige evrope i ovo se obistini. Ima li neko neke informacije vezano za to, tj. da li ce se uopste ostvariti i kada?

--------------------

+Quote Post

vladx
poruka Feb 13 2013, 01:29 AM
Poruka #104

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Od sezone 2015/16.

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Feb 13 2013, 02:36 AM
Poruka #105

Klub 1000

Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

CITAT (Digital_Jesus @ Feb 12 2013, 11:38 PM) *
Steta (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Mislim da je isla statistika negde oko 75og minuta i pisalo je da LFC ima 23 suta u okvir gola, a WBA 3. Ovako nekako smo igrali pod Dalglishem - stvaraju se sanse, ne bas uvek konkretne, ali nazalost nista ne realizujemo. U svakom slucaju, veliki fijasko pogotovo sto sada definitivno ispadamo iz trke za LS, osim naravno, ukoliko dodjemo do finala Lige evrope i ovo se obistini. Ima li neko neke informacije vezano za to, tj. da li ce se uopste ostvariti i kada?

Ne moze u toku sezone da se menja nacin kvalifikovanja u LS za narednu godinu. Te promene, ako ih uopste bude, u sta ja duboko sumnjam, uvek vaze za sledeci ciklus takmicenja, a sa ovako klovnovskom igrom ne znam sta bi imali da trazimo u ligi sampiona. Evropa je sto se mene tice mission impossible, Everton je na sest bodova ispred nas, Arsenal koliko god da je jadan uvek na kraju sezone i proigra, a i imaju vise nego dovoljnu zalihu, a Totenhem mozemo da gledamo i placemo.

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

6 - broj stranica V  « < 4 5 6
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 14th December 2019 - 04:30 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles