2 - broj stranica V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> ManUtd Vs Liverpool, Ako bivši derbi ne oživi forum ne znam šta će :)

redsi
poruka Oct 20 2019, 09:52 AM
Poruka #1

Počasni član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-February 09
Član broj: 6,462

17:30

Ovu poruku je izmenio redsi: Oct 20 2019, 10:00 AM
Go to the top of the page

+Quote Post

Dee Jay
poruka Oct 20 2019, 12:30 PM
Poruka #2

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Forum služi za pražnjenje, napušavanje igrača i menadžera, sada kada sve ide dobro, 8/8, nema potrebe za tim (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)

Nemamo pobedu na OT pet godina. Dobijali su nas u vreme LVG i Murinja, a i prošle sezone su nas zadržali na 0:0 u utakmici koja je itekako bila važna. Koliko god bili loši, uspevali su da dođu do rezultata, tako da mislim ni da danas neće biti lagano. Verovatno će se povući i čekati nešto iz kontri. Neizvesni su Alison, Matip i Salah, ali mislim da će početi sva trojica.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Take Two
poruka Oct 20 2019, 12:39 PM
Poruka #3

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Ja bih se baš iznenadio da počne Alisson, i da ne počne Matip.

A Salahudin ko zna, 50/50.

+Quote Post

Dee Jay
poruka Oct 20 2019, 02:29 PM
Poruka #4

Klub 1000

Alison je (valjda) bio skoro spreman i pred Lester, ali nije bilo potrebe da se požuruje. Matip je rekao da je trenirao i da je dobro. Mislim da Salah nije pretrpeo (ozbiljnu) povredu. Klop je podigao glas da ga previše biju i ruše s leđa čim ih pretrči, verovatno samo pritiska sudije da to oštrije sankcionišu, opravdano.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Take Two
poruka Oct 20 2019, 03:34 PM
Poruka #5

čakravanti šrāvaka

Nema Salaha ni u 18 (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Alisson zato na golu, nadajmo se da je u formi...

+Quote Post

Stevie_G
poruka Oct 20 2019, 03:38 PM
Poruka #6

Počasni član

Datum reg.: 11-March 12
Član broj: 12,478

Kakav sastav Uniteda, za trenutak se zapitah da li citam postavu Wigana, nadam se hrabrijem nastupu nego prosle sezone kada smo se usrali i igrali na bod, ne sumnjam da ce nas i ovakvi namuciti, jos smo bez Salaha...

+Quote Post

MaPkO89
poruka Oct 20 2019, 05:10 PM
Poruka #7

Počasni član

Datum reg.: 12-August 09
Član broj: 6,600

Pa jel moguce da je Etkinson ovoliko djubre??

+Quote Post

bokeli
poruka Oct 20 2019, 05:14 PM
Poruka #8

Klub 1000

Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

Mislim da zadnjih godina sa previse respekta ulazimo u meceve sa Junajtedom.
Evo i danas.

Englezima izgleda VAR sluzi samo da ga imaju na papiru. Juce uzasne greske, danas isto

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

Boza_dunster
poruka Oct 20 2019, 05:32 PM
Poruka #9

Navijač

Datum reg.: 12-May 14
Član broj: 12,654

Ako ih ova kradja ne probudi ne znam sta ce....

Ponovo se uslo u mec kao lako cemo...

A jbg ne ide tako....

Igramo k'o bez duse...

Ajde sad....

--------------------
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that"

+Quote Post

Dee Jay
poruka Oct 20 2019, 06:13 PM
Poruka #10

Klub 1000

Tako bude kada uđe prava desetka (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)

--------------------

+Quote Post

Stevie_G
poruka Oct 20 2019, 06:35 PM
Poruka #11

Počasni član

Datum reg.: 11-March 12
Član broj: 12,478

Kako smo odigrali rezultat je super, sredina katastrofalna ali jbg kad nam igraju 3 workhorsea u sredini bez Mo Salaha nije ni cudo kako nismo nijednu smislenu akciju iskreirali.

Jedina pozitiva je Lallana i njegov doprinos, cini se kao jedini igrac koji ume nesto da izmisli iz nicega, mozda je trebao ranije ali dobro je i ovo.

+Quote Post

LjutiKrilo
poruka Oct 20 2019, 06:39 PM
Poruka #12

Navijač

Datum reg.: 23-February 07
Član broj: 481

nije mi jasna logika da ˝košarkaš˝ origi igra po krilu... sav mi je nezgrapan i sa slabijom tehnikom

trebalo je da ih ugazimo, jbg

+Quote Post

Take Two
poruka Oct 20 2019, 07:11 PM
Poruka #13

čakravanti šrāvaka

QUOTE (MaPkO89 @ Oct 20 2019, 06:10 PM) *
Pa jel moguce da je Etkinson ovoliko djubre??

Moguće je, petnaest godina mi taj zagorčava život svojim treniranjem strogoće. U prvom poluvremenu svirao 10 faula LFC a 3 MUFC, iako smo mi konstantno imali loptu.

Na kraju 14-6 za nas u faulovima (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif) 68% posed lopte, ali ko to jebe. Pola faulova nam svirao u napadu, konjina izlapela...

Očajna partija, kao i obično protiv 5 u odbrani. Nije ni bod toliko loš.

Drago mi zbog Ljiljane, ali biće da mu je to poslednji za nas.

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Oct 20 2019, 07:54 PM
Poruka #14

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

Guzili smo se za taj pisljivi bod a tako ga lako stigli da je greota pomisliti kakav raspad je taj Skam kome mi dajemo prve bodove. Trebalo je da ih produvamo sa 1-3.

Slaba utakmica, par sansi i rutiniranje bodova.
Lalana, Oks i Keita izmene, jasno.

Ok, safety zone+6, sledece kolo je bitnije. YNWA

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

dzoker
poruka Oct 20 2019, 08:15 PM
Poruka #15

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Mislim mec je bio takva katastrofa da nemam reci. Onako odigrali i jedni i drugi bez duse. Dal je doslo do naplate to sto vise nema pravih domacih igraca legendi i kod nas i kod njih ne znam, ali vrv da je to. Steta da ovaj derbi, u top 5 najvecih na svetu, prodje u ovako tihom maniru.

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

Dee Jay
poruka Oct 20 2019, 08:29 PM
Poruka #16

Klub 1000

Dobro ovo i guramo bez ikakvog učešća Keite i Oxa. Dva najveća pojačanja na sredini, van igre praktično godinu dana. Ne sećam se kada je neko od njih dvojice počeo utakmicu. Da mi je neko posle onakve mrljave predsezone ponudio 8-1-0 posle 9 kola, prihvatio bih. Šteta, što reče GNevil, da smo im ga dali ranije, uterali bismo im još jedan.

CITAT (dzoker @ Oct 20 2019, 09:15 PM) *
Mislim mec je bio takva katastrofa da nemam reci. Onako odigrali i jedni i drugi bez duse. Dal je doslo do naplate to sto vise nema pravih domacih igraca legendi i kod nas i kod njih ne znam, ali vrv da je to. Steta da ovaj derbi, u top 5 najvecih na svetu, prodje u ovako tihom maniru.

Ako mene pitaš, očekivano. Oni potpuno nesposobni da iskreiraju bilo šta, naravno da će da izvedu tri pozadi i još wingbackove da ponište Arnolda i Robertsona, a napred šta se uradi. Mi, nemamo nikoga da napravi neki prostor na sredini, ili idemo over the top lopte na Manea i Salaha, ili centaršut.

--------------------

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Oct 20 2019, 08:47 PM
Poruka #17

Klub 1000

Sredinom drugog polluvremena, bilo je dosta "preskakanja igre" u nekim pokusajima na krila...lopta iz odbrane preko centra levo ili desno, medjutim uglavnom je bio staticki posed do ulaska Keite i Lalane, onda se veci broj igraca brze rotirao na tridesetak metara od gola i u toj igri napravilo se prostora za bolju igru ispred gola i neki direktniji udarac. Nazalost sem Oxovog drugih nije bilo.

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

Dee Jay
poruka Oct 20 2019, 09:16 PM
Poruka #18

Klub 1000

CITAT (1jeAhonen @ Oct 20 2019, 09:47 PM) *
Sredinom drugog polluvremena, bilo je dosta "preskakanja igre" u nekim pokusajima na krila...lopta iz odbrane preko centra levo ili desno, medjutim uglavnom je bio staticki posed do ulaska Keite i Lalane, onda se veci broj igraca brze rotirao na tridesetak metara od gola i u toj igri napravilo se prostora za bolju igru ispred gola i neki direktniji udarac. Nazalost sem Oxovog drugih nije bilo.

Upravo. Razumem da se igrači postepeno uvode, ali zašto Keita nije mogao da počne umesto Hendersona danas?

--------------------

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Oct 20 2019, 10:08 PM
Poruka #19

Klub 1000

Ne znam, danas je sastav bio neka epizoda, nit smrdi nit mirise , slazem se za Keitu.

--------------------

+Quote Post

Dee Jay
poruka Oct 27 2019, 06:20 PM
Poruka #20

Klub 1000

Možemo slobodno da nastavimo ovde, kad smo genkovanje preskočili kao posebnu temu, a u PL nastavljamo gde smo stali.

Nije problem ispustiti bodove. Problem je to učiniti protiv nikad goreg Junajteda i zasićenog Totenhema kome je finale CL bio vrhunac. Umesto da ih pregazimo za lakih 6 bodova, primamo lagan gol i onda jurimo rezultat.

--------------------

+Quote Post

2 - broj stranica V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 15th November 2019 - 11:43 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles