177 - broj stranica V  « < 175 176 177  
Closed TopicStart new topic
> Rafa Junior (ide uz jogurt), Transfer zelje (bureci, cestitke i pozdravi)

Jamaica
poruka Jun 1 2010, 02:53 PM
Poruka #3521

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

Istice Joe Cole-u sad ugovor samo sto koliko sam skapirao trazi signing on fee koji bi bio manje-vise kao transfer.....u svakom slucaju vredelo bi ga dovesti (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post

Take Two
poruka Jun 1 2010, 03:46 PM
Poruka #3522

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (Jamaica @ Jun 1 2010, 03:53 PM) *
Istice Joe Cole-u sad ugovor samo sto koliko sam skapirao trazi signing on fee koji bi bio manje-vise kao transfer....

Tako nešto. A zna se gde su spremni da ga preplate tako žestoko - City ili Tottenham. Pominjalo se ranije da ga hoće i Scum, ali ko zna, Lord Ferg works in myterious ways...

Ali ja još ne mogu da pređem preko ovog sa Josijem... ne verujem da je Rafa lud pa ga tera iz fudbalskih razloga. Biće da imaju neke personal issues, Ili je možda i ovom dečački san bio da zaigra za Chelsea? Koliko bi jadno bilo da nam prvi transfer ovog leta bude prodaja jednog od najkorisnijih igrača, pa još u Chelsea, pa još za neki sitniš? (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)

+Quote Post

collymore
poruka Jun 1 2010, 03:49 PM
Poruka #3523

Mili Brat Colly

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Na timu za narednu sezonu treba mnogo da se radi i to daleko vise nego predhodnih godina.Dovodjenem Cola umesto Benayuna mislim da bi mi dobili daleko vise,e sad stvar je u tome sta je Rafa smislio sa njim da radi,da li da ima istu ulogu kao sto je imao Yossi(da sedi na klupi) ili nesto vise.Sve u svemu kolko vidim ni ove godine nece biti neke siroke ruke od strane uprave za pojacanja tako da cemo opet biti u prilici da se "dzoramo" pa ko bolje prodje ili da dovlacimo neke anonimne "vunderkinde" kao sto su Lukas i Ngong,sto nam opet odlaze osvajanje titule za tamo neku sledecu godinu.

+Quote Post

bokeli
poruka Jun 1 2010, 04:21 PM
Poruka #3524

Klub 1000

Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

Dzo Kol je gotivan igrač, jedan od mojih omiljenih.Bilo bi lepo dovesti ako to ne bi značilo davanje nekih velikih para za njega o kakvoj god se vrsti transfera radilo.
Ne znam koliko realno vredi, čovek je odigrao 58 ( u mnogima ne kao starter) od mogućih 114 prvenstvenih utakmica u zadnje tri godine.Očigledno vuče neki problem, a i godine mu ne idu u prilog da bi to moglo ići na bolje.

Ovo oko Benajuna ja nikako ne razumem.Čovek procenjen na pišljivih 6 mil. a tamo neka krila dokazana u holandskoj,portugalskoj..... ligi (koji obično steknu ime zajebavajući se sa odbranama raznoraznih Heraklesa) plaćaju se po 10-15 pa i više miliona (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

Jamaica
poruka Jun 1 2010, 04:29 PM
Poruka #3525

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

Jebe ga krstenica (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Po nekim 'pouzdanim' izvorima, mi trazimo 10m......to vec ne bi bilo tako lose....

Ovu poruku je izmenio Jamaica: Jun 1 2010, 04:29 PM

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka Jun 1 2010, 11:52 PM
Poruka #3526

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (Jamaica @ Jun 1 2010, 05:29 PM) *
Po nekim 'pouzdanim' izvorima, mi trazimo 10m......to vec ne bi bilo tako lose...

Ajde i da dobijemo 10 miliona, kao što nećemo - navedi boljeg igrača kojeg za te pare možemo da dobijemo? Ili je poenta u cifri na papiru, došao za 5 a otišao za 10, great success makar ga nasledio El Zhar (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

+Quote Post

177 - broj stranica V  « < 175 176 177
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 16th September 2019 - 09:49 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles