117 - broj stranica V  « < 115 116 117  
Closed TopicStart new topic
> Glasine, 2007-2008

vladx
poruka Jun 30 2008, 12:23 PM
Poruka #2321

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

QUOTE (Jamaica @ Jun 30 2008, 12:32 PM) *
Nemoj da zaboravis na Aston Villu, prvi put od kad su osvojili Ligu Sampiona se kvalifikuju za Evropu, i to ni manje ni vise nego Intertoto kup koji se ukida na kraju godine i planiraju da udju u 'cetvroku'......jedine sanse imaju Tottenham i Everton, ali mora da ih prokenja zesce.....ali i dalje mislim da je Arsenal najugrozeniji, prosle sezone su imali mnogo srece, nece se tako provuci opet, pogotovo bez pola tima....

Ne znam tacno koliko puta, ali znam sigurno da je Villa igrala Evropu posle '83, osvojili su cini mi se '95 Liga Kup sa Majmunom, mozda je i Djani bio tad, secam se da su pre par godina ispali u 1. kolu Kupa Uefa od Varteksa, a igrali su minimum jedanput i Intertoto kad su valjda ispali od Celta-e, mrzi me sad da guglujem, ali ovoga se secam posto mi je Villa oduvek bila simpaticna. Sto se tice timova koji imaju kakve takve sanse da se umesaju u borbu za prva 4 mesta ili onih koji ce mozda ispasti i ja mislim da Arsenal ima najvece izglede da zavrsi ispod, mada ja iskreno sumnjam u kvalitete Scolari-ja, ipak treba videti kakve ce igrace imati na raspolaganju. S druge strane, najvece sanse dajem Spurs-ima, a mislim da ce Villa zavrsiti sezonu iznad bitters-a i toon-a!
A, o Keane-u ne znam sta da mislim, uvek mi je ostao nekako nedorecen!

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...
Go to the top of the page

+Quote Post

Jamaica
poruka Jun 30 2008, 12:29 PM
Poruka #2322

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

To za Villu sam lupio, u svakom slucaju nisu postigli u zadnjih 20 god nista sto moze da lici na uspeh u Evropi a ovo 6. mesto im je uspeh.

A Keane je po meni sjajan igrac, i dokazan u Premiershipu, ali jos nikad nije bio u vrhunskoj ekipi u Engleskoj, tako da ko zna kako to moze da se zavrsi, u Interu nije bio nesto....mada je bio prilicno mlad...

--------------------

+Quote Post

Under
poruka Jun 30 2008, 12:35 PM
Poruka #2323

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_3756731,00.html

O'Nil digao ruke od Berija, ali pitanje je da li cemo imati dovoljno love...

Keane je po meni extra, bash ga gotivim i voleo bih da dodje, ali da li je to pravo pojacanje za nas... ne znam!

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

bocejan
poruka Jun 30 2008, 12:43 PM
Poruka #2324

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

Barem sada znamo koliko para treba za Berija. Ovako sam cak mislio da ce da traze vise od 20m.
Ne verujem da ce Keane kod nas, vidi se da ostavlja srce za onaj Totenhem i navijaci ga vole cak mu odgovara i klub. Igraju kup UEFA i bore se za domace kupove, a nikad se ne zna sta donosi sledeca sezona.

+Quote Post

Tonča
poruka Jun 30 2008, 03:01 PM
Poruka #2325

Waldorf

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 2

Keane po mom mišljenju igra zaista dobro u Tottenhamu u poslednje vreme, i dosta se uozbiljio. Ne bih imao ništa protiv da dođe za neku razumnu cenu, mada mislim da ne bi trebalo da nam njegovo dovođenje bude prioritet.

18 miliona za Barrya je izdrkavanje. Neka ga nek plače tamo još malo, pa nek iskuka nižu cenu kod društva za zaštitu ne znam ni ja čega.
Posebno je smešno platiti 18 miliona ako Xabija budemo prodali za 12-ak. Boles'!
Previše se drkamo sa tim Barryem, a mislim da nam nije toliko potreban igrač na toj poziciji.

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Scouser
poruka Jun 30 2008, 04:47 PM
Poruka #2326

Statler

Član broj: 5

CITAT (Booom @ Jun 30 2008, 11:17 AM) *
Rekao sam u pravom trenutku u pravi klub. Super bi bilo da dodje, ne kazem da nije, ali nije zreo za da igra tekme protiv scum-a, chelskija, arsenala.........nesto kao Lukas prosle sezone.

Brate Lukas i Silva da se porede ma daj...Silva u prvoj postavi španske repke, šampiona evrope. Mislim da je kvalitet daleko na strani Silve da bi mogli da se njih dvojica porede.

A namerno sam izostavio to "pravi klub"....zar ne pričamo ovde svi o Liverpulu ?

CITAT (Tonča @ Jun 30 2008, 04:01 PM) *
Posebno je smešno platiti 18 miliona ako Xabija budemo prodali za 12-ak. Boles'!
Previše se drkamo sa tim Barryem, a mislim da nam nije toliko potreban igrač na toj poziciji.

Ovo sam i ja mislio do skoro, ali kad malo bolje razmisliš, naš je problem za koliko ćemo para prodati Alonsa. To je naša stvar. Šta to bole dupe Aston Vilu :S (plus one čupre o preplaćenim Englezima...)

a ako Alonso ode, mislim da će nam Beri biti veoma potreban...mnogo više potreban nego Lukas...ne daj bože Maskerano da se povredi.

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Jamaica
poruka Jun 30 2008, 05:48 PM
Poruka #2327

Klub 1000

Ne znam zasto toliko niko ne voli Lukasa....svaka cast Spancima i u ovom trenutku su najbolji tim u Evropi ali Brazil je Brazil i sa tim ne moze da se poredi niko, osim mozda Argentine....a Lukas je igrao za njihov prvi tim sto nije mala stvar....sledece sezone ce da bude malo bolji nego ove, ali one posle nje ce da kida po Premijer ligi.....100%....ne verujem da ce ga Rafa prodati, nije ga zato doveo....

Ne znam gde da stavim ovo: Bitters

Mada nekako mi ih je cak i zao.... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ovu poruku je izmenio Jamaica: Jun 30 2008, 06:03 PM

--------------------

+Quote Post

Scouser
poruka Jun 30 2008, 06:17 PM
Poruka #2328

Statler

Član broj: 5

CITAT (Jamaica @ Jun 30 2008, 06:48 PM) *
Ne znam zasto toliko niko ne voli Lukasa....svaka cast Spancima i u ovom trenutku su najbolji tim u Evropi ali Brazil je Brazil i sa tim ne moze da se poredi niko, osim mozda Argentine....a Lukas je igrao za njihov prvi tim sto nije mala stvar....sledece sezone ce da bude malo bolji nego ove, ali one posle nje ce da kida po Premijer ligi.....100%....ne verujem da ce ga Rafa prodati, nije ga zato doveo....

Ne znam gde da stavim ovo: Bitters

Mada nekako mi ih je cak i zao.... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

što se tiče Lukasa dobar je on, ali su bolji Maskerano, Xabi, Barry... dok je Silva sigurno bolji i od Penanta i od Benajuna i od Kjuela i ostalih paklenih naših krila.

a u vezi linka... KARATA NEMA ! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Jamaica
poruka Jun 30 2008, 06:28 PM
Poruka #2329

Klub 1000

To jeste sve, ali ima Lukas jos dosta vremena da ih prestigne... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

A od tih krila tesko biti bolji....jedino pravo krilo sto imamo je Pennant, Yossi je vise kao neki playmaker, ali jbg kad je Gerrard bolji pa ne moze da se istakne.

I ne kazem nista protiv Silve ovde, on je fenomenalan igrac, ili bar ima potencijala da to postane, nego samo hocu da kazem da ni Lukas nije za bacanje (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio Jamaica: Jun 30 2008, 06:29 PM

--------------------

+Quote Post

Pantović
poruka Jun 30 2008, 09:53 PM
Poruka #2330

Hejter

Datum reg.: 21-September 06
Član broj: 104

Nemas uopste razloga da ih poredis. Obojica su potrebni. Izmedju srednjaka i krila, biram krilo. Vapimo za krilom.

--------------------
"Just go out and drop a few hand grenades all over the place son."

+Quote Post

117 - broj stranica V  « < 115 116 117
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 23rd September 2019 - 07:18 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles