Reply to this topicStart new topic
> Liverpool vs Lester - karte

Digital_Jesus
poruka Oct 11 2017, 07:35 PM
Poruka #1

Počasni član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Ima li neko iskustva sa odlascima u Liverpul na utakmicu, kupovinom karata i slicnim stvarima? Planiram sa drugarom da idem ove zime i uklapamo se u utakmicu 30.12. sa Lesterom na Anfieldu. Ja nemam nikakvog iskustva sa kupovinom karata, pa je bilo koji savet dobrodosao - doslovno ne znam odakle da pocnem. Na sajtu sam malo pretrazivao, ali mi je stosta tu nejasno, nisam siguran ni da li postoji posebna kategorija karata za "turiste", odnosno strance i slicno?

Bilo kakav savet, sugestija, sta god - dobrodoslo je (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

srbaja
poruka Nov 16 2017, 10:42 AM
Poruka #2

Novajlija
*

Datum reg.: 6-November 16
Član broj: 12,763

Javi ako si uspeo nesto da saznas/organizujes, planiram slicnu akciju na prolece (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Nov 24 2017, 02:27 AM
Poruka #3

Počasni član

Uspeo sam da se organizujem, ako sve bude kako treba, gledam uzivo na Anfieldu protiv Lestera 30. decembra (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ukratko - troskovi putovanja (polazak iz Peste i sletanje u Liverpul + organizovan prevoz od Novog Sada do tamo i za dolazak i za povratak) su oko 200e, hospitality karta za utakmicu 235e (obicna karta, sudeci po onome koliko sam se ja informisao, je gotovo nedostupna turistima - nama ostaju ti hospitality paketi, najjeftiniji je oko 200e) i viza za Englesku 115e. Dakle sve to je oko 550e bez smestaja i dodatnih troskova tamo. Ako sve prodje kako treba, napisacu ovde opsirnije o utiscima, savetima i slicno (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

Djotun
poruka Nov 24 2017, 07:18 PM
Poruka #4

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Odlično, bravo!

Mislim da uz taj hospitality paket ide neka klopa pice fina mesta? Malo buržoarski, ali uživancija.
Teško da pojedinac, naročito iz Srbije može da nađe regularnu kartu po face value. A čak i da si na licu mesta ne verujem da ima karata na blagajnama.
Tako da cenim da ti je ovo bolji ugođaj nego da na nekom od onih ticket.kurac sajtova platiš 200e za loše mesto iza stuba npr.
Nadam se da ćeš uživati!

E sad, ovde se niko nije udostojio da ljude malo informiše da je LFC Serbia konačno priznat od strane kluba kao oficijalni fan klub. Jedna od koristi toga bi moglo biti neko zajedničko trebovanje karata i zajednička organizacija odlaska na Enfild. Za šta bih ja bio veoma zainteresovan.

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Nov 26 2017, 11:51 PM
Poruka #5

Počasni član

CITAT (Djotun @ Nov 24 2017, 07:18 PM) *
Odlično, bravo!

Mislim da uz taj hospitality paket ide neka klopa pice fina mesta? Malo buržoarski, ali uživancija.
Teško da pojedinac, naročito iz Srbije može da nađe regularnu kartu po face value. A čak i da si na licu mesta ne verujem da ima karata na blagajnama.
Tako da cenim da ti je ovo bolji ugođaj nego da na nekom od onih ticket.kurac sajtova platiš 200e za loše mesto iza stuba npr.
Nadam se da ćeš uživati!

E sad, ovde se niko nije udostojio da ljude malo informiše da je LFC Serbia konačno priznat od strane kluba kao oficijalni fan klub. Jedna od koristi toga bi moglo biti neko zajedničko trebovanje karata i zajednička organizacija odlaska na Enfild. Za šta bih ja bio veoma zainteresovan.

Tako je. Ja sam uzeo konkretno ovaj hospitality paket: https://hospitality.liverpoolfc.com/off-sit...he-crowne-plaza

Ovako kad covek stavi na papir, 230e za kartu za utakmicu i rucak nije malo, ali s obzirom da je do redovnih karata gotovo nemoguce doci, kao i da ne ides sad svaki dan da gledas Liverpul uzivo, po meni je definitivno worth. Javljam za utiske, ali imajuci u vidu da ce mi ovo biti prvi put da gledam Liverpul uzivo, ne vidim kako moze da bude lose. Naravno, ako ne pobedimo raspali Lester i to na domacem terenu, to moze poprilicno da unisti dozivljaj (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovo za official fan club je jako dobra stvar, doduse, sad sam poprilicno iscedio budzet tako da ne verujem da bi u neko skorije vreme bio za takav vid avanture, ali ne iskljucujem takvu mogucnost u nekoj malo daljoj buducnosti (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 14th December 2017 - 08:52 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles