Reply to this topicStart new topic
> Cardiff City - LFC, The City and the City Catch-Up

Take Two
poruka Apr 21 2019, 04:00 PM
Poruka #1

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Cardiff City (4-2-3-1) Etheridge; Peltier, Morrison, Manga, Bennett; Gunnarsson, Ralls; Mendez-Laing, Camarasa, Hoilett; Niasse.
Substitutes: Smithies, Bacuna, Cunningham, Murphy, Reid, Harris, Zohore.

Liverpool (4-3-3) Alisson; Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson; Henderson, Wijnaldum, Keita; Salah, Firmino, Mane.
Substitutes: Mignolet, Gomez, Fabinho, Milner, Sturridge, Shaqiri, Origi.

Referee Martin Atkinson.
Go to the top of the page

+Quote Post

Trunks
poruka Apr 21 2019, 04:41 PM
Poruka #2

Klub 1000

Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

Kako ide? Nisam u prilici da gledam, vidim posession ogroman na livescore ali slabo sanse.

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

Take Two
poruka Apr 21 2019, 04:49 PM
Poruka #3

čakravanti šrāvaka

Slabo ide, previše smo strpljivi i opušteni. Neće se Cardiff otvoriti, uzalud ih čekamo.

Bobi prebacio gol iz 100% šanse, Salah iz iste takve šutirao u golmana.

Trent opet užasno ležeran u odbrani, Mendez-Lang izgleda kao Mbape pored njega.

+Quote Post

Stevie_G
poruka Apr 21 2019, 04:55 PM
Poruka #4

Počasni član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-March 12
Član broj: 12,478

Arnold truba u odbrani, krilo Kardifa ga pretrcava kad pozeli.

Tanko prvo poluvreme prilicno smo bezidejni i spori, ne pomaze ni teren koji izgleda bas suvo. Kako je Firmino prebacio ono, ne moze bolja prilika, neverica (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
,
Valjda ce biti boje u drugom, bar nam sunce nece toliko smetati na drugoj strani.

+Quote Post

dzoker
poruka Apr 21 2019, 05:48 PM
Poruka #5

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Jao ovo nije normalno. Raste tenzija na max. Ovo je neizdrzivo za nas klosare sto cekamo tu titulu sto godina. Toliko smo sve skockali ono i sreca nas cak sluzi, bas bombetina od ekipe i u formi smo samo takvoj. Pa ako ne uzmemo PL sada ne znam kada cemo jbt. Odvratni Siti i onaj Gvardiola nenormalni, sta kao vezace 200 pobeda ma daj. Jedva cekam da se zavrsi PL.

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

Take Two
poruka Apr 21 2019, 05:56 PM
Poruka #6

čakravanti šrāvaka

Izgurasmo nekako. Wijnaldum zakucao golčinu kakvu ima po jednom svake sezone, Penal nad Salahom po meni sasvim čist iako Neville nešto sumnjičavo mrsomudi.

Šteta samo što je Milner neplanirano upao na teren zbog Fabinjove povrede glave, pa nije dao Mou da izvede penal i odlepi se od Aguera/Aubameyanga.

+Quote Post

Peyson
poruka Apr 21 2019, 06:17 PM
Poruka #7

Navijač

Datum reg.: 10-September 11
Član broj: 12,432

Sve je na kilavom izdrkanom junajtedu.
Ne znam da li je moguća veća frustracija od toga.

+Quote Post

Take Two
poruka Apr 21 2019, 06:20 PM
Poruka #8

čakravanti šrāvaka

Pa ko zna, možda nam uslugu učine Burnley ili Leicester?

(Dyche i Rodgers, uz Warnocka dvojica najodvratnijih PL trenera trenutno.)

OGS United, sa druge strane, je u kurtonu od forme. Moraće da usledi ozbiljna reakcija na blamažu protiv Evertona i Barse da bi uopšte pripretili Sitiju.

+Quote Post

Dee Jay
poruka Apr 21 2019, 06:39 PM
Poruka #9

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

CITAT (Take Two @ Apr 21 2019, 06:56 PM) *
Izgurasmo nekako. Wijnaldum zakucao golčinu kakvu ima po jednom svake sezone, Penal nad Salahom po meni sasvim čist iako Neville nešto sumnjičavo mrsomudi.

Šteta samo što je Milner neplanirano upao na teren zbog Fabinjove povrede glave, pa nije dao Mou da izvede penal i odlepi se od Aguera/Aubameyanga.

Ma čist penal, po mom mišljenju i da Salah nije pao, onakvo držanje sa obe ruke uvek mora da bude penal.

Ali onda ne bismo videli "bez starca nema kaznenog udarca" proslavu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

(IMG:https://i2-prod.liverpoolecho.co.uk/incoming/article16161816.ece/ALTERNATES/s615b/0_JS180432491.jpg)

Honeymoon prošao, Utd se vraća u svoje stacionarno stanje. Brajton u gostima u poslednjoj utakmici može da bude neugodan za Siti.

Valjda Siti može da odigra bar jednu nerešeno od preostale četiri, samo koju? To su hladnokrvni plaćenici.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

LjutiKrilo
poruka Apr 21 2019, 06:57 PM
Poruka #10

Navijač

Datum reg.: 23-February 07
Član broj: 481

sve mi se čini prijemčivija ideja napadanja LŠ, ali ajde da sačekamo sredu...
samo da se ne desi bajer leverkuzen scenario iz 2002

+Quote Post

Boza_dunster
poruka Apr 21 2019, 07:26 PM
Poruka #11

Navijač

Datum reg.: 12-May 14
Član broj: 12,654

Deljemo ove sezone ove podrumase....

Cesto to bude dosadno i traljavo ali radimo posao....

Jebote...uzecemo skoro 100 bodova i mozda ne bude dovoljno....ne moze perfektnija sezona od ove....al eto....

Ja se nadam da ce Junajted da razmrda ovaj samar od Evertona i da ce da grizu protiv Sitija....jer stvarno ne vidim da Siti moze da kiksne sa podrumasima do kraja nakon toga...

Aj pomozi Boze...

--------------------
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that"

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Apr 22 2019, 12:01 PM
Poruka #12

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Ovom pobedom smo oborili naš rekord po broju osvojenih bodova otkada postoji PL u ovom formatu. Ne znam, mislim da nikome ništa ne možemo zameriti za ovu godinu, u ligi smo igrali nerealno dobro, došli smo do polufinala lige šampiona, šta god na kraju da bude teško da se može upirati prstom u konkretne ljude i utakmice i žaliti za nekakvim prosutim mlekom. Ovaj tim igra tako hladnokrvno pod pritiskom, prosto je milina gledati i uživati u ovo malo utakmica što je ostalo do kraja. Moja nada da će Siti ispustiti bodove je bila prvenstveno vezana za Totenhem i Palas, a to su prošli bez trzavica tako da se trudim da ne razmišljam mnogo o tome. Naravno, očekivao sam se da će i Junajted moći da izbori nekakav nerešen rezultat, ali honeymoon sa Oleom je prošao i ovih 4:0 protiv Evertona dobro pokazuje koliko je taj tim slab i bušan tako da mislim da se Siti neće ni pošteno namučiti.

Iako na kraju možda i ove godine ostanemo bez trofeja, mislim da imamo razloga za optimizam - ovi rezultati koje postižemo su plod jednog višegodišnjeg rada, dobro formiranog timskog duha i odličnog snalaženja na transfer tržištu. Ovo nije one man team, niti je rezultat nekakve nerealne forme nekoliko pojedinaca, već se radi o jednoj vrlo dobro balansiranoj i uigranoj ekipi. Dogodine verujem da možemo biti samo još jači u pogledu igračkog kadra, već povratak Oxa je veliki boost, a da ne govorim što ćemo sasvim sigurno i kupiti nešto tokom leta.

Što se tiče penala - Dženas i Kion su odlično analizirali tu situaciju na MOTD-u. Kada defanzivac drži obe ruke na igraču u kaznenom prostoru on ne može da se okrene, a opet, ukoliko u toj situaciji ne padne, sasvim sigurno neće dobiti penal. Dakle izbor je faktički ili da izgubiš loptu ili da dobiješ penal što je Salah odlično iskoristio. Penal je čist kao suza.

Sledeći važan dan za nas je sreda, ne očekujem ništa, ali se potajno nadam čudu.

--------------------

+Quote Post

Dee Jay
poruka Apr 22 2019, 01:30 PM
Poruka #13

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

CITAT (Digital_Jesus @ Apr 22 2019, 01:01 PM) *
Ovom pobedom smo oborili naš rekord po broju osvojenih bodova otkada postoji PL u ovom formatu. Ne znam, mislim da nikome ništa ne možemo zameriti za ovu godinu, u ligi smo igrali nerealno dobro, došli smo do polufinala lige šampiona, šta god na kraju da bude teško da se može upirati prstom u konkretne ljude i utakmice i žaliti za nekakvim prosutim mlekom. Ovaj tim igra tako hladnokrvno pod pritiskom, prosto je milina gledati i uživati u ovo malo utakmica što je ostalo do kraja. Moja nada da će Siti ispustiti bodove je bila prvenstveno vezana za Totenhem i Palas, a to su prošli bez trzavica tako da se trudim da ne razmišljam mnogo o tome. Naravno, očekivao sam se da će i Junajted moći da izbori nekakav nerešen rezultat, ali honeymoon sa Oleom je prošao i ovih 4:0 protiv Evertona dobro pokazuje koliko je taj tim slab i bušan tako da mislim da se Siti neće ni pošteno namučiti.

Iako na kraju možda i ove godine ostanemo bez trofeja, mislim da imamo razloga za optimizam - ovi rezultati koje postižemo su plod jednog višegodišnjeg rada, dobro formiranog timskog duha i odličnog snalaženja na transfer tržištu. Ovo nije one man team, niti je rezultat nekakve nerealne forme nekoliko pojedinaca, već se radi o jednoj vrlo dobro balansiranoj i uigranoj ekipi. Dogodine verujem da možemo biti samo još jači u pogledu igračkog kadra, već povratak Oxa je veliki boost, a da ne govorim što ćemo sasvim sigurno i kupiti nešto tokom leta.

Ako bih morao da izdvojim neke utakmice, mada je to zaista nezahvalno, izdvojicu zapravo one sa Sitijem. Tesko je ocekivati da ce mnogo ekipa Sitiju oduzeti bodove, i kada osvojis samo 1 od mogucih 6, u zaostatku si. Siti ce biti pod velikim pritiskom, nista nije gotovo, ali taj poraz na Etihadu (ako bi njega bas izdvojili) bi nam oduzeo titulu, 100 poena u sezoni da smo pobedili, i na kraju nepobedivost. Uz cinjenicu da smo docekali Siti na Enfildu u losoj formi, srecno izbegli poraz, mislim da smo morali bolje u obe te utakmice.

Kada sam saznao koji je rezultat protiv Evertona, zapravo mi je bilo drago, i ocekujem kakvu takvu reakciju protiv Sitija u sredu. Mislim da nijedna utakmica za Siti do kraja nece biti laka, videcemo.

Koliko god podigli nivo i imali kontinuitet, mislim da ima za cim da se zali ako ne osvojimo nista ove godine. Opet, u dvomecu protiv Barselone i u ligi gde nije sve u nasim rukama, to je daleko od izvesnog, ova sezona je bila uspesna i nadam se da je pocetak jedne kvalitetne ere, ali bice mi zao ako ne bude nista od trofeja.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Apr 22 2019, 01:42 PM
Poruka #14

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

CITAT (Dee Jay @ Apr 22 2019, 02:30 PM) *
Ako bih morao da izdvojim neke utakmice, mada je to zaista nezahvalno, izdvojicu zapravo one sa Sitijem. Tesko je ocekivati da ce mnogo ekipa Sitiju oduzeti bodove, i kada osvojis samo 1 od mogucih 6, u zaostatku si. Siti ce biti pod velikim pritiskom, nista nije gotovo, ali taj poraz na Etihadu (ako bi njega bas izdvojili) bi nam oduzeo titulu, 100 poena u sezoni da smo pobedili, i na kraju nepobedivost. Uz cinjenicu da smo docekali Siti na Enfildu u losoj formi, srecno izbegli poraz, mislim da smo morali bolje u obe te utakmice.

Kada sam saznao koji je rezultat protiv Evertona, zapravo mi je bilo drago, i ocekujem kakvu takvu reakciju protiv Sitija u sredu. Mislim da nijedna utakmica za Siti do kraja nece biti laka, videcemo.

Koliko god podigli nivo i imali kontinuitet, mislim da ima za cim da se zali ako ne osvojimo nista ove godine. Opet, u dvomecu protiv Barselone i u ligi gde nije sve u nasim rukama, to je daleko od izvesnog, ova sezona je bila uspesna i nadam se da je pocetak jedne kvalitetne ere, ali bice mi zao ako ne bude nista od trofeja.

Ne znam, problem je što je rezultat vrlo verno reflektovao situaciju na terenu, Junajted je bio toliko loš da ja nikako ne vidim kako oni mogu bilo šta da izvuku protiv ovog Sitijevog tima. S druge strane i Everton je ove godine bio očajan, a ipak su izvukli nerešen rezultat protiv nas. Videćemo, ali s obzirom na sve viđeno, verovatnije mi je da Burnley uradi nešto nego Junajted.

--------------------

+Quote Post

redsi
poruka Apr 23 2019, 07:53 AM
Poruka #15

Počasni član

Datum reg.: 11-February 09
Član broj: 6,462

Ja ne znam sta je manja sansa, da onaj bedni izgovor za tim koji se zove Junajted ne primi gol protiv Sitija ili da jedan da.Podjednako neverovatno.

+Quote Post

milos7
poruka Apr 24 2019, 03:58 PM
Poruka #16

Klub 1000

Datum reg.: 13-April 09
Član broj: 6,514

Jedino resenje je da se odigra 2ka na tiketu veceras.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 15th November 2019 - 12:02 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles