296 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Premier League

Fred Kremenko
poruka Aug 17 2008, 06:09 PM
Poruka #1

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Ovde mozemo da razglabamo o PL a da to ne ukljucuje samo LFC.Povod je jasan, Scum je odlicno krenuo sezonu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Guthrie je odigrao finih 90 minuta za NUFC, a onaj cupavi cergar Gutierez je ubio, samo je trebao da da i gol, imao je mnogo mesta u onoj kontri da izlomi Vidica....

Veseli Hull dobio prvu tekmu u PL... A juce sam u fantasY delu napisao i za majstorije dzaka Robinskona...

Ovu poruku je izmenio Tonča: Aug 16 2009, 02:04 PM

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA
Go to the top of the page

+Quote Post

Take Two
poruka Aug 17 2008, 06:19 PM
Poruka #2

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Po meni se Guthrie baš i nije pokazao, slabo je kontrolisao loptu, i sve je moralo da ide preko Argentinca (koji je stvarno bio odličan, tako npr. Kuyt zamišlja da igra, box-to-box).

Šljam očekivano neubedljiv u polovičnom izdanju. Ne treba trošiti reči.

Čelsi mi je skenjao fantasy, imam James-a na golu (imao sam neki osećaj da će Portsmouth da ih zatvori, kad ono...)

Barry je dobro igrao za Villu, dve asistencije Agbonlahoru za pobedu, ali se izgleda i povredio.

+Quote Post

Jamaica
poruka Aug 17 2008, 06:22 PM
Poruka #3

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

Lepo je pocelo, sve manje-vise kako sam ocekivao.....mi i Arsenal imali vise srece nego pameti, Bolton i Newcastle ja mislim da ce biti solidni, a svi ih podcenjuju, onaj prehvaljeni Tottenham se iskurcio malo previse, Blackburn na mestu, drago mi za Hull, bas bi voleo da ostanu u ligi, Villa je solidna ako im ostane Barry, jedino me Portsmouth iznenadio sto su bili onako ocajni....mada za bar tri gola je kriv James, bolje mu bilo dok je imao onu bradurinu nego ove dredove ili sta vec ima sada.........i ocu Joa Cola u crvenom dresu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post

Tonča
poruka Aug 17 2008, 06:24 PM
Poruka #4

Waldorf

Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 2

Slabo sam ispratio ovo prvo kolo. Osim naše tekme uspeo sam da vidim još i deo tekme MU-NU, i to baš onaj deo kad padoše golovi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ono što po rezultatima mogu da kažem je:
Da je Chelsea izgazio Portsmouth od kojih sam očekivao veći otpor.
Manje-više sam očekivao da će Villa da sjebe City.
Malo iznenađenje mi je pobeda Blackburna na Goodisonu. Doduše, imam utisak da se Everton ovog leta nije pojačao, već oslabio, ali nisam očekivao da će ih Blackburn dobiti.
Bolton, WH i Arsenal su mi očekivani rezultati.
Tottenham kao i prošle sezone, posle leta u kome najavljuju štatijaznam gube u prvom kolu tekmu koju je prema najavama trebalo da ubiju.
Respect za Hull! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Moja rana prognoza za ispadanje iz lige je:
Stoke nek se gone u kurac
Wigan
Fulham
WBA
(tri od ova 4, naravno)

Naravno, među tim kandidatima je i Hull, ali bih baš voleo da oni opstanu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Scouser Tommy
poruka Aug 17 2008, 06:42 PM
Poruka #5

Liverpulđanin

Datum reg.: 16-January 07
Član broj: 367

Sljam je i prosle sezone u prvo kolu 0-0 sa Redingom, dok uhvate zalet ima vremena. Zato mi njih da navatamo odmah sa 5 ili 6 komada da natrpamo Njegovo Visocanstvo Nemanju pa da smo na konju (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
From Shankly to Rafa we've followed our team
Rome to Istanbul we've all lived the dream
Our journey is long, our goal stays the same
To keep for our children, the famous red name
Wherever we are, wherever we stay
Be sure the Kopites will seize the day
For this is our destiny, our passion and pride
Liverpool football club, the world's greatest side!

+Quote Post

Jamaica
poruka Aug 17 2008, 06:47 PM
Poruka #6

Klub 1000

Scum ce biti bez Scum Lorda neko vreme i to treba iskoristiti.........ako nas Villa ne sjebe ucicemo sa bar 4 boda ispred njih u direktni duel(iz nekog razloga ne igraju u 3. kolu), a njih Portsmouth moze da sjebe ko i nas Villa, tako da moze da bude vise, a ako ih dobijemo tu i napravimo 7+ bodova do pola septembra valjda ce nas shvatiti ozbiljno.........ali to je best-case scenario (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post

Joe
poruka Aug 17 2008, 07:01 PM
Poruka #7

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

lepo je pocelo.... gledao sam samo 4 tekme... arsenal nije bash bio ubedljiva kao ni liverpool.... celzi razbio ove i deco igrao bash dobro... a svrakam svaka cast na remiju i stvarno onaj argentinac je ubio... i da hull-u svaka cast.. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

vladx
poruka Aug 17 2008, 07:18 PM
Poruka #8

Klub 1000

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Odlicno prvo kolo, odgledao sam polovinu meceva, makar po koji deo tekme, i mozda se ovo svake godine govori, ali ovo ce biti do sada ubedljivo najbolja i najkvalitetnija sezona do sada.
WBA sasvim ok na Emirates-u, za Arsenal stvarno mislim da ce im ove godine krajni domet biti borba za 4. mesto i to ne samo zbog jucerasnjeg meca vec vise po sastavu, u subotu popodne sam otpratio druga poluvremena Boro-a i Hull-a, zasluzene pobede domacina, za ove druge predvidjam da se sigurno nece izblamirati kao Derby prosle sezone samo ako nastave da igraju sa tolikom srcanoscu, nema tu kvaliteta, ali oni nisu stali nijednog trenutka tokom drugih 45! Chelsea stvarno silovit, ali Pompeys-i su im nevidjeno olaksali, ovde bi im se pevalo "igrate k'o picke, ooo...!", ipak na mene je najjaci utisak ostavila Villa i zbog rezultata, ali i igra kakvu bi samo pozeleo i da nasi Reds-i pruzaju. Presing na sredini terena, ukradena lopta je vec sledeceg sekunda na boku, uglavnom levo gde caruje Young, i odlicno razumevanje i saradnja izmedju kljucne cetvorice za napad Villa-e, Barry-Young-Agbonlahor-Carew, prvi je jos jednom pokazao zasto ga Rafa i ja zelimo, nazalost o Young-u u crvenom dresu mogu samo da sanjam! Sto se "Gradjana" tice, u onih 10-ak minuta sto je proveo na terenu zapao mi je za oko Sturridge, klinac obecava, bice od njega pravi eksplozivan napadac. I onda, najbolje dolazi na kraju, Scum nemocan protiv Toon-a, mozda su gosti sa malo vise drskosti mogli do sva 3 boda, samo ko su im oni latinski cergari, kod sljama mislim?! S obzirom da sledece kolo gostuju na Fratton-u gde domaci moraju da se iskupe, a i znali su ranijih godina da otkinu koj bod pulenima Whiskey Nose-a, ocekujem -4 ili -5 u avgustu, doduse govna su i prosle sezone imali slican start!
A da, i bitters-i su izgubili doma, donja polovina lestvice ove sezone za njih! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Provalite ovu neobavestenost, vazno da se kurce o kvalitetu sajta, a greske imaju na sve strane, npr. juce je citavo vece stajalo kako Liverpool igra u nedelju, a da ne pricam koliko kasne sa vestima!

"U duelu na Vila parku viđena je prava goleada. Prvi gol postignut je tek u 47. minutu, a strelac je bio Norvežanin Džon Kerju. Tim Svena Eriksona izjednačio je u 64. minutu golom Brazilca Elana iz penala, ali to je samo bio uvod u šou Gabija Agbonlahora.", dokaz:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2008&mm=08&dd=17&nav_id=313994

Ovu poruku je izmenio vladx: Aug 17 2008, 07:13 PM

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

Scouser Tommy
poruka Aug 17 2008, 07:30 PM
Poruka #9

Liverpulđanin

Datum reg.: 16-January 07
Član broj: 367

Sad je red na presvetog Nemanju da postigne autogol prosli put je bio Rio Punk'd (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

edit: Prepravili su na b92 (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio Scouser Tommy: Aug 17 2008, 07:32 PM

--------------------
From Shankly to Rafa we've followed our team
Rome to Istanbul we've all lived the dream
Our journey is long, our goal stays the same
To keep for our children, the famous red name
Wherever we are, wherever we stay
Be sure the Kopites will seize the day
For this is our destiny, our passion and pride
Liverpool football club, the world's greatest side!

+Quote Post

Scouser
poruka Aug 18 2008, 09:04 AM
Poruka #10

Statler

Član broj: 5

ljudi pojačao se Totenhem, biće opasno (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Nikola
poruka Aug 18 2008, 11:31 AM
Poruka #11

Smoggy

Član broj: 3

QUOTE (Scouser @ Aug 18 2008, 10:04 AM) *
ljudi pojačao se Totenhem, biće opasno (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Poprilicno novi trener i potpuno novi igraci, zar si mislio da ce odmah sve da se slozi? Pa trebace barem 2 meseca.
A i naleteli u prvom kolu, ni 5 ni 6 nego Boro-u (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

Scouser
poruka Aug 18 2008, 11:51 AM
Poruka #12

Statler

ni 5 ni 6 nego 7 i 8

pa trener i nije tako nov, tu je već 8 meseci.

ali ne, prodali su najboljeg igrača, Robija Kina, sad se zbog toga raspadaju (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Jamaica
poruka Aug 18 2008, 12:33 PM
Poruka #13

Klub 1000

Pa realno, on je bio vodja ekipe dok je King bio po bolnicama a to znaci veci deo vremena (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A napad im je bez Robbija i Berbatova smesan......

Po meni su smesni......dovode igrace koji su dobri u menadzeru i one koji su zasijali na JEDNOM turniru.........'Special One' je rekao pre neki dan da to tako ne ide i da to sto jedan igrac bude dobar na EP ili SP ne mora da znaci da ce to da nastavi i posle, i tu se potpuno slazem sa njim......gde god da Arshavin predje bice promasaj sezone 100%.....isto tako mislim da se Modric i dos Santos onakvi zgoljavi nece snaci u Premijer ligi....moze on da bude dobar koliko hoce al kad dodje neki Papa Buba Diop ili tako neki igrac koji ne moze da stane u dres dzabe mu sto se celicio u bosanskoj ligi.........

Ovu poruku je izmenio Jamaica: Aug 18 2008, 12:34 PM

--------------------

+Quote Post

Nikola
poruka Aug 18 2008, 12:42 PM
Poruka #14

Smoggy

Član broj: 3

QUOTE (Scouser @ Aug 18 2008, 12:51 PM) *
ni 5 ni 6 nego 7 i 8

pa trener i nije tako nov, tu je već 8 meseci.

ali ne, prodali su najboljeg igrača, Robija Kina, sad se zbog toga raspadaju (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

pa 8 meseci nije nista, pogotovo sto u taj period racunas letnju pauzu. a da ne zaboravimo da trener jos ne zna engleski. ma kakav keane bre ljudi, nemojte da ste loodi. za berbatova svaki respect, ali ce oni dovesti zamenu, imave para za villa-u koga vec dogo ganjaju.

ja tek u decembru ocekujem njihovo pravo lice. mnogo igraca su prodali ili ce prodati. ocekujem pojacanja i u zimskom transfer periodu jer ce im faliti igraca.

--------------------

+Quote Post

Jamaica
poruka Aug 18 2008, 12:56 PM
Poruka #15

Klub 1000

Mogu da imaju para za Villu koliko hoce kad on covek sta ima da trazi u raspaloj ekipi... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Bice peti ako budu imali srece......

--------------------

+Quote Post

Joe
poruka Aug 18 2008, 01:03 PM
Poruka #16

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

doveshce arshavina i mozda onog luisa garsiju iz espanjola ,villu nece...

--------------------

+Quote Post

piku
poruka Aug 18 2008, 01:05 PM
Poruka #17

Navijač

Datum reg.: 25-June 08
Član broj: 5,725

tim pojacanjima uz dos santosa i modrica ce samo dobiti svog xabija alonsa i to ce ih imati 4 omg, a uz igre aston ville tesko da ce i 5. zavrsiti

--------------------
all those who have a red heart can rejoice, for they have seen 'god'

+Quote Post

Tonča
poruka Aug 18 2008, 01:21 PM
Poruka #18

Waldorf

Član broj: 2

QUOTE (Nikola @ Aug 18 2008, 01:42 PM) *
ja tek u decembru ocekujem njihovo pravo lice. mnogo igraca su prodali ili ce prodati. ocekujem pojacanja i u zimskom transfer periodu jer ce im faliti igraca.

Pa dobro. Taman da onda počnu da se vade iz zone ispadanja. Možda do nove godine i trenera promene. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Scouser
poruka Aug 18 2008, 03:36 PM
Poruka #19

Statler

CITAT (Nikola @ Aug 18 2008, 01:42 PM) *
ma kakav keane bre ljudi, nemojte da ste loodi.

Bejah krajnje ironičan...

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Sotir Vračarević
poruka Aug 19 2008, 12:57 AM
Poruka #20

Počasni član

Datum reg.: 28-June 07
Član broj: 1,019

QUOTE (Nikola @ Aug 18 2008, 12:31 PM) *
Poprilicno novi trener i potpuno novi igraci, zar si mislio da ce odmah sve da se slozi? Pa trebace barem 2 meseca.
A i naleteli u prvom kolu, ni 5 ni 6 nego Boro-u (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

vama stvarno svaka cast na prvom kolu!!!

--------------------
Fuck of Chelsea FC you ain't got no history five European cups and 18 leagues that's what we call history

QUOTE (DamirLfc @ Dec 29 2010, 11:16 PM) *
Rijkaard sve blizi

+Quote Post

296 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 9th December 2019 - 05:58 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles