2 - broj stranica V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Liverpool vs Wolverhampton Wanderers, Anfield, 12.05.2019.

Digital_Jesus
poruka May 11 2019, 12:45 PM
Poruka #1

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Poslednje kolo sezone, neće uopšte biti lako, ali svi sasvim opravdano očekujemo pobedu.

Ako sam dobro ispratio trebalo bi da su svi na raspolaganju za ovu utakmicu osim Firmina. Umesto njega očekujem Origija u prvih 11, a ostalo sve standardno.

Naravno, utakmica od ogromnog značaja za nas se igra i u Brajtonu, a prema kladionicama dupla šansa na Brajton je oko 5.00 što dosta toga govori o našim šansama da na kraju završimo ovu sezonu sa titulom u PL.

No, nije sve tako crno, evo jedne statistike na koju sam nedavno nabasao: Kris Hjuton je poslednji trener koji je pobedio Siti u poslednjem kolu PL i to se desilo u sezoni 2012/13 kada je vodio Norwich (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

bokeli
poruka May 11 2019, 02:20 PM
Poruka #2

Klub 1000

Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

Msm da nas drzi hajp i da cemo razvalili.
S druge strane Siti igra neverovatno drugu polovinu sezone. Ako dobiju to je 18. pobeda pa samim tim i sama cinjenica da smo jos u trci zvuci neverovatno.
Inace Sitiju nikako da se desi da od nekog u PL prime gol u prvih 20 min, ako nista drugo bar iz prekida pa da jure.
Nekako sanjam taj scenario sutra (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Ako pak ne bude onda jbg... ne zna covek sta da misli..... sve smo odradili kako treba, dobijali slabije protivnike, derbije uglavnom igrali dobro. Klopu treba odati priznanje koliko je i sta izvukao iz ovoga tima.
Na kraju krajeva borimo se sa timom koji trosi ubedljivo najvise, tim kome je klupa na svakoj tekmi da se smrznes a kamoli prvih 11.
Tim koji ima menadžera koji je perfekcionista do krajnjih granica, tera svoj tim da igra protiv jebenog Hadersfilda kao da igra protiv
Reala, pa onda nije ni cudno sto ga lemaju godinama u LS, kad je njegovim igracima svaki mec kao finale (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

redsi
poruka May 11 2019, 03:14 PM
Poruka #3

Počasni član

Datum reg.: 11-February 09
Član broj: 6,462

Mislim da je Brajton u prvom delu sezone imao jedan sut na gol Sitija za citav mec.

+Quote Post

Djotun
poruka May 12 2019, 01:27 PM
Poruka #4

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Jbg, još par sati moramo da verujemo, dešavale su se i luđe stvari od toga da City ne pobedi Brajton.
Mnogo mi je žao što se ne pitamo mi skoro ništa, nakon ovakve sezone. Ostaće žal zašto smo na Etihad izašli sa nekim strahom, zašto ona jebena lopta nije prešla jos 11mm, zašto je igrao Lovren.. Ova Sitijeva serija pobeda na buljašenje od 1:0, 2:0, gde niko i ne pokušava da ih napadne.. sranje jedno neverovatno. Protiv nas svi grizu, kidaju. Ni danas neće biti lako uopšte sa Wolverhampton-om.

The last team to be top going into the final day of an English top-flight season and not win the title were Liverpool in 1988-89.

Možda je vreme da nam se vrati za ovaj smrdljivi Arsenal 30 godina kasnije. (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

Ovu poruku je izmenio Djotun: May 12 2019, 01:28 PM

+Quote Post

dzoker
poruka May 12 2019, 02:47 PM
Poruka #5

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Ajmo Brajton! Ajmo LFC (IMG:style_emoticons/default/lfc.gif) (IMG:style_emoticons/default/lfc.gif) (IMG:style_emoticons/default/lfc.gif)

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

Peyson
poruka May 12 2019, 02:51 PM
Poruka #6

Navijač

Datum reg.: 10-September 11
Član broj: 12,432

Strimove, za Boga miloga!

+Quote Post

Take Two
poruka May 12 2019, 03:35 PM
Poruka #7

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (Peyson @ May 12 2019, 03:51 PM) *
Strimove, za Boga miloga!

https://footybite.com/football/liverpool-vs...on-live-stream/

Nisu neki, dosta je velika gužva izgleda.

+Quote Post

bokeli
poruka May 12 2019, 03:35 PM
Poruka #8

Klub 1000

Pa jbt..... ni citav minut da zadrze prednost
Kunu Agueru da dignu sta god ispred Etihada, covek im doneo vise nego iko u istoriji

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

Take Two
poruka May 12 2019, 03:45 PM
Poruka #9

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Dobar je ovaj ruski simulcast za Ace player: c3a0d63f464a0e07e1363994bf2232df5be673ac

Laporte (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

Zamalo Doherty da nas ukopa...

+Quote Post

bokeli
poruka May 12 2019, 03:54 PM
Poruka #10

Klub 1000

Gledam deseti put asistenciju Silve za Aguera....kakav majstorluk..... ukopao nas, odma izjednacili
Da je ostalo jos koji minut 1:0 valjda bi im se uvukla nervoza..... mada sto neko ovde napisa placenici su to
Samo da mi dobijemo sad, da odradimo sto je do nas

Ovu poruku je izmenio bokeli: May 12 2019, 04:00 PM

--------------------

+Quote Post

redsi
poruka May 12 2019, 04:22 PM
Poruka #11

Počasni član

Datum reg.: 11-February 09
Član broj: 6,462

Previse bi to bilo cuda za jednu sedmicu...

+Quote Post

bokeli
poruka May 12 2019, 04:26 PM
Poruka #12

Klub 1000

Sad kada je sve gotovo voleo bi da Mane zabije jos koji, zasluzio je da bude u rangu sa Salahom ako ne i ispred ove sezone

--------------------

+Quote Post

LjutiKrilo
poruka May 12 2019, 05:03 PM
Poruka #13

Navijač

Datum reg.: 23-February 07
Član broj: 481

...

+Quote Post

Peyson
poruka May 12 2019, 05:09 PM
Poruka #14

Navijač

Datum reg.: 10-September 11
Član broj: 12,432

Od kada pratim Liverpul, a tome je 30 godina, ovaj klub nikad nije bio sinonim za uspeh - industrijski, tržišni, marketinški, kakav god hladni i matematički uspeh.
Ali, oduvek je bio sinonim za fudbal - fudbal koji je strast, želja, radost, bol, čudo, svaka vrsta emocije, fudbal koji je više od igre i sporta.
Tragično bi bilo, u sezoni kada je Liverpul zaista demonstrirao fudbal sa velikim F, da fudbal na kraju ne pobedi.
Treba nam ta i takva noć 1.6.

+Quote Post

Djotun
poruka May 12 2019, 06:02 PM
Poruka #15

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Malo šta sam u životu želeo kao ovu titulu. Kakva sezona. Imam osećaj da sam drogiran 10 meseci. Titulu su nam uzeli Lovren na Etihadu i Megvajer na Enfildu, recimo.
Izluđuje me što je finale LŠ tek za tri nedelje. Nekako je baš daleko. Nadam se da će imati motiva da otmu to, jer bi bilo za plakanje da i tu pokleknemo. Valjda im je Kijev i ova sezona dovoljno da pokidaju u Madridu. Smara me što je protivnik Totenhem, nekako je manja draž, i biće mnogo zajebanija tekma.

Ovu poruku je izmenio Djotun: May 12 2019, 06:04 PM

+Quote Post

Boza_dunster
poruka May 12 2019, 06:16 PM
Poruka #16

Navijač

Datum reg.: 12-May 14
Član broj: 12,654

This time....next year....

Nije bilo realno da se desi jos jedno cudo u ovoj nedelji i nisam ni ocekivao kiks ovih cak i kad je Brajton dao gol....

Mi smo uradili svoje i jbg...nenormalna sezona i sve....dobijes 30 tekmi....izgubis samo jednom....osvojis 97 bodova i nisi prvak....

Kontam da to samo nama moze da se desi al eto...

I na kraju ispade da je odlucio medjusobni skor sa Sitijem a ne nereseni rezultati....i sad se tek vidi kolika je bila vaznost onog meca treceg dana januara...

Da smo samo sacuvali bod tada....to je tih 2-3 boda koja su nam falila da mi budemo ispred njih....

Sve u svemu....nisam razocaran kao 2014.godine....tad smo bili na bum tu gde smo bili....

Sada je ipak sve drugacije....sistemski napredujemo svake sezone....ide sve planski....postali smo i mi masinerija....i zdrav razum kazuje da je samo pitanje vremena kad ce zetva trofeja...

Doci ce i ti trofeji uskoro nadam se....vec prvog dana juna....pa dogodine jos....

Bravo za sezonu....nestvarna...ostace zal ali samo jos veci motiv za narednu....

--------------------
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that"

+Quote Post

Dee Jay
poruka May 12 2019, 06:20 PM
Poruka #17

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Izgubili smo na Etihadu, igrali 0:0 na Enfildu, kada smo bili u očajnoj formi sa pogubljenim Keitom i srećno izbegli poraz. Ako je Siti negde uzeo, a mi negde izgubili onda je taj H2H. Redovno smo ih tukli, a uspeli su da izvuku 4 boda.

U ligi moramo da se zadovoljimo da smo ove sezone "samo" zatvorili procep ka Sitiju, i nadam se da u LŠ konačno idemo do kraja, posle 2 Evrofinala.

Nije bilo nikakvih glasina, da li se trensferi završavaju tajno, ili je fokus bio na finišu sezone, ali pošto je tim skoro zaokružen, teško da će biti nekih spektakularnih dolazaka. Rezervni levi bek je skoro siguran. Pitao sam se da li bi Kulibali i VVD mogli da igjrau zajedno (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) , ali ne verujem da bismo odvojili još toliko novca za štopera pored Lovrena, Matipa i Gomeza, mada bi bilo spektakularno da imamo takav štoperski par (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Sredina je popunjena čak i sa Milnerovim Lalaninim odlaskom, a napred nam je potreban bar jedan igrač.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka May 12 2019, 06:33 PM
Poruka #18

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

CITAT (Dee Jay @ May 12 2019, 07:20 PM) *
Izgubili smo na Etihadu, igrali 0:0 na Enfildu, kada smo bili u očajnoj formi sa pogubljenim Keitom i srećno izbegli poraz. Ako je Siti negde uzeo, a mi negde izgubili onda je taj H2H. Redovno smo ih tukli, a uspeli su da izvuku 4 boda.

U ligi moramo da se zadovoljimo da smo ove sezone "samo" zatvorili procep ka Sitiju, i nadam se da u LŠ konačno idemo do kraja, posle 2 Evrofinala.

Nije bilo nikakvih glasina, da li se trensferi završavaju tajno, ili je fokus bio na finišu sezone, ali pošto je tim skoro zaokružen, teško da će biti nekih spektakularnih dolazaka. Rezervni levi bek je skoro siguran. Pitao sam se da li bi Kulibali i VVD mogli da igjrau zajedno (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) , ali ne verujem da bismo odvojili još toliko novca za štopera pored Lovrena, Matipa i Gomeza, mada bi bilo spektakularno da imamo takav štoperski par (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Sredina je popunjena čak i sa Milnerovim Lalaninim odlaskom, a napred nam je potreban bar jedan igrač.

Upravo to, ali šta da se radi. Teško da se bilo šta može zameriti ovom timu. Finale lige šampiona i 97 bodova u ligi. Kad vratim film na Origijev gol u poslednjem minutu Evertonu, Salah protiv Totenhema, Origi protiv Njukasla, sve je delovalo kao da je meant to be, ali jednostavno nije. Iskreno, očekivao sam da će me ovo više peći nešto što me je zaista čačnulo, verovatno zato što sezona još uvek nije gotova i idemo u Madrid prvog juna, ali opet, čak i da nije bilo toga, jednostavno nema šta kome mnogo da se zameri. Siti u drugom delu sezone ima 17 pobeda i 1 poraz, apsolutno zaslužena titula.

I ja mislim isto. U suštini nama treba transfer rok sličan Sitijevom od prošle godine kada su doveli faktički samo Mahreza. Mi treba da dovedemo jednog igrača za napadačku trojku i rezervnog levog beka, sve ostalo nije toliko hitno. Ako ništa, sledeće sezone ćemo sasvim sigurno biti jači jer se Ox vratio, a verovatno ćemo pritom i još nešto kupiti. Navodno Ziješ i Brant imaju release clause od oko 25m evra u ugovorima, ali imam feel da nećemo dovesti nijednog od njih dvojice, pogotovo Ziješa.

--------------------

+Quote Post

dzoker
poruka May 12 2019, 08:19 PM
Poruka #19

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Realno kolko god da smo mi bili dobri, Siti je bio bolji i zasluzeno su uzeli titulu. Cak je i ovih -1 ne bas prava slika. Mislim toliko su bili dominantni da je to strasno. Igrali su kao sat, sem tog jednog perioda na jesen kad su imali malu krizu i to je to. Ali meni se percepcija sezone skroz preokrenula posle Barse, jer stvarno i pred dvomec sam nam davao bas bas male sanse. Ali eto napravismo i to cudo. Nadam se tom sestom usatom i te kako. To bi bas onda bila bomba od sezone. Bas bas nam treba tako nesto. Osvajanje LS je ipak nesto mnogo veliko.

E sad sto se tice lige sta da se radi. Utd ima 20 mi 18 sto je i dalje ok. U narednih 3,4 god mislim da oni nece osvojiti tj. da nece biti ni konkurenti, a mi cemo se nadam opet boriti za prvo mesto. I to bi bilo vrh da se izjednacimo sa njima u skorije vreme dok se oni raspadaju, a sa sestim usatim bi ih bas posrali sve iz engleske.

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

milos7
poruka May 12 2019, 08:34 PM
Poruka #20

Klub 1000

Datum reg.: 13-April 09
Član broj: 6,514

Imaju jedan poen vise i sad su kao izdominirali. Ima ljudi koji prate LFC duze i ne verujem da pamte sezonu sa SAMO jednim porazom. Znaci u 38 utakmica samo je jednom neko uspeo da pobedi Liverpul. Da se racuna 2 za pobedu i 1 za X Liverpul bi imao poen vise.

S T E T A

Od igraca koji su igrali vise od 2 utakmice, samo se robertson i gomez nisu upisali u listu strelaca !!

+Quote Post

2 - broj stranica V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 12th December 2019 - 07:00 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles