3 - broj stranica V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Liverpool vs Leicester, 30.01.2019. 21h, SK3

Djotun
poruka Jan 31 2019, 08:24 AM
Poruka #41

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Ova pozajmica Klajna je takva glupost, nikako ne mogu da pustim to. Šta god da se desilo sa njim, dal je neki Sakho slučaj, prsto neviđen kretenizam da ga pustimo na pozajmicu.
Čak je bio sasvim solidan protiv Junajteda, nakon što nije igrao godinu dana. Ovo sa Milnerom, pa potom Hendersonom je kriminal! Ne dobijaš apsolutno ništa napred, a pozadi plakanje.
14 kola je baš mnogo za 5 bodova, ne znam da li imamo jaja i glavu da se nosimo sa tim.
Go to the top of the page

+Quote Post

dzoker
poruka Jan 31 2019, 10:55 AM
Poruka #42

Počasni član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Mi smo teski nesposobnjakovici. Realno sta koga boli uvo koliko bodova imas i sve ostalo, kad onda kad je najvaznije padas na kolena. Pred Siti smo imali +7, znaci mec na Etihadu je bio nenormalno vazan. Mi tamo nismo odigrali nista specijalno, cak ni iks da izvucemo, vec smo naravno jos i pukli. Umesto da ostanes na +7 ili cak na +10, ti padnes na +4. Sada opet situacija da odes na+7, ti se izblamiras pred celim svetom i odigras bedno da bednije ne mozes i opet ne uvecas prednost na bar 2 utakmice fore jer to ti daje +7, mi zaseremo i opet si na istom, jer i +4 i +5 ti daje pravo na jedan kiks bez kazne. Eto imali smo sasvim realnu opciju da uz neki iks sa Sitijem i pobedom sinoc budemo na velikih +10, a mi smo na +5. Nije ni to lose ali mislim da psihicki moze ekipa da padne jer ovako samo Sitiju dajes dodatnu motivaciju, to je problem, jer oni su pali zadnjih mesec i po dana, tesko da ce sada poceti da kiksaju do kraja.Vratila im se ona zver De Brujne, znaci bice sve jaci. Sa druge strane mi nismo ni u kakvoj rez krizi al opet smo pali pod pritiskom jer u dva najvaznija meca do sada gde je ceo svet gledao od 6 poena smo uzeli 1.

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 31 2019, 11:45 AM
Poruka #43

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Uh, to za Keitu sam i ja pomislio. Celu utakmicu se muči, najzad odigra dobar dupli pas sa Firminom, uđe u 100% situaciju... a onda faul bez penala i minut kasnije izmena (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Da je samo Fabinho ušao umesto Shakire, napred bi morao da ode Keita - ili kao desetka, ili verovatnije opet LWF a Mane da se preseli desno. Vredelo je pružiti šansu i Ljiljani, mora i on nekad da počne da vraća formu. Uopšte nisam siguran da je bio gori nego što bi bio Keita u tih poslednjih 20 minuta.

@Digital Jesus

+Quote Post

Take Two
poruka Feb 4 2019, 01:33 AM
Poruka #44

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

"Sve mi ostalo kod onog Šmajhela što se ko, ko duh onaj zove..." (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

"Ja sam celu jednu vrstu čaplje istrebio zbog Juventusa i zbog Liverpula!"

"Žene tuku muževe, kažu nek' ti Salah i Firmino sad kuvaju, majku ti jebem kockarsku!"

+Quote Post

3 - broj stranica V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 15th October 2019 - 05:41 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles