5 - broj stranica V  « < 3 4 5  
Closed TopicStart new topic
> Liverpool vs Aston Villa, Premier League, 17. kolo

igzy79
poruka Dec 15 2012, 05:53 PM
Poruka #81

Huligan

Grupa: Članovi
Datum reg.: 5-June 06
Član broj: 49

CITAT (sedplas @ Dec 15 2012, 05:51 PM) *
kakva bre liga, dal si normalan covece?

Dajem ti samo poredjenje,, nije realno da ovaj tim moze da tog 4. mesta bez nekih ulaganja,mi smo samo prosecan tim,jer se cepamo kuci sa Vilom i ostalim pacerima umesto da deljemo tu boraniju

--------------------
Igrajte fudbal[color=#FF0000][font=Fixedsys]
Go to the top of the page

+Quote Post

emir_lfc
poruka Dec 15 2012, 05:53 PM
Poruka #82

Huligan

Datum reg.: 18-January 09
Član broj: 6,450

Odbrana i sredina ocajna, samim tim i napad nije nista mogao.. gotivim Alena, i ima on nesto dobro, ali i dalje je sa ucinkom Downinga, a danas je bio posebno ocajan, kao i Gerrard koji je igrao U RUPI!!! ne znam zasto Suso vise ne dobija sanse, al to nije vazno..

koji je moj ovom Lambertu, tripuje da cemo da uvalimo 3 komada za 7 sekudni??? (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)

+Quote Post

BoJaNNNNN
poruka Dec 15 2012, 05:56 PM
Poruka #83

Počasni član

Datum reg.: 13-February 11
Član broj: 7,636

Stevane, ako Marsej pobedi Tuluz sa igracem manje, jebacu ti Alex Curran (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Take Two
poruka Dec 15 2012, 05:57 PM
Poruka #84

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (Narsil @ Dec 15 2012, 05:52 PM) *
Bili smo očajni ali nismo toliko pali u igri kao danas. Osim toga, nije da je WHU postigao golove iz reprezentativnih akcija i imao neku Barselona igru.

Danas jesmo pali, ali smo pre prvog gola odlično igrali - samo je falio taj finiš. Sa druge strane nas je Benteke u tri poteza rastavio od života, protiv toga i nema neke odbrane, možeš samo da se nadaš da protivnik neće baš tako da odigra.

(Opet, Škrtel je delovao krajnje trapavo kod trećeg gola. Ne znam šta se koji kurac povlačio, okrenut licem ka aut liniji? Pa nije to Messi, neće da te predribla ako mu priđeš... a neće baš ni da povuče loptu ka korner zastavici kad ima toliko prostora u sredini. Trebalo je da startuje pa šta bude, a ne da ga pusti da se ušeta.)

Ni ova utakmica nije previše indikativna, ništa novo nismo naučili. Fali nam novi (krilni) napadač da popravi efikasnost (i probojnost, muka mi je od ovih centaršuteva na nikoga), pozadi smo ranjivi iz kontre, to sve dobro znamo.

Ovu poruku je izmenio Take Two: Dec 15 2012, 05:59 PM

+Quote Post

Narsil
poruka Dec 15 2012, 05:59 PM
Poruka #85

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

CITAT (Take Two @ Dec 15 2012, 05:57 PM) *
Danas jesmo pali, ali smo pre prvog gola odlično igrali - sam je falio taj finiš. Sa druge strane nas je Benteke u tri poteza rastavio od života, protiv toga i nema neke odbrane, možeš samo da se nadaš da protivnik neće baš tako da odigra.

Da, i to nije jedina utakmica ove sezone da nam fali finiš, a stvorimo xx šansi. To će sad i Rodžers da izjavi, samo čekam. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post

Joe
poruka Dec 15 2012, 06:00 PM
Poruka #86

'Armonikaš

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

poserem se u usta svim igracima za ovo danas, pogotovu odbrambenim i srednjacima za katastrofalne propuste pozadi...

--------------------

+Quote Post

milos7
poruka Dec 15 2012, 06:00 PM
Poruka #87

Klub 1000

Datum reg.: 13-April 09
Član broj: 6,514

Govnjiva motka pa sve rasterati

+Quote Post

Peyson
poruka Dec 15 2012, 06:02 PM
Poruka #88

Navijač

Datum reg.: 10-September 11
Član broj: 12,432

Nema se šta zameriti momcima. Sem što u napadu, kada su mogli, nisu šutirali da postignu gol, nego su petljali do besmisla. I sem što su u odbrani, što nisu smeli, dozvoljavali protivniku da šutira ili se ušeta u gol.
A možda su, jednostavno, samo kilavi i ne mogu bolje?
Vokabular BR je do sada bio "briljantan" i živo me interesuje koje je njegovo vidjenje ovoga danas. Naročito posle tako, najblaže rečeno, hrabro ambicioznih izjava o napadu na vrh tabele, posle srećnog preokreta u Londonu.
Istina je tužna - Lpool je godinama u sopstvenoj kući siroče na koje zvaki zec u šumi oštri k.... i dok ne naučimo da takve zečeve udavimo u prvih 15 minuta meča, biće ovako.

+Quote Post

igzy79
poruka Dec 15 2012, 06:04 PM
Poruka #89

Huligan

Datum reg.: 5-June 06
Član broj: 49

CITAT (Peyson @ Dec 15 2012, 06:02 PM) *
Nema se šta zameriti momcima. Sem što u napadu, kada su mogli, nisu šutirali da postignu gol, nego su petljali do besmisla. I sem što su u odbrani, što nisu smeli, dozvoljavali protivniku da šutira ili se ušeta u gol.
Vokabular BR je do sada bio "briljantan" i živo me interesuje koje je njegovo vidjenje ovoga danas. Naročito posle tako, najblaže rečeno, hrabro ambicioznih izjava o napadu na vrh tabele, posle srećnog preokreta u Londonu.
Istina je tužna - Lpool je godinama u sopstvenoj kući siroče na koje zvaki zec u šumi oštri k.... i dok ne naučimo da takve zečeve udavimo u prvih 15 minuta meča, biće ovako.

Tačno tako..

--------------------
Igrajte fudbal[color=#FF0000][font=Fixedsys]

+Quote Post

Narsil
poruka Dec 15 2012, 07:07 PM
Poruka #90

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

N'Gog dao dva komada za Bolton. Eto nam opcije za januarski rok...

+Quote Post

Under
poruka Dec 15 2012, 07:15 PM
Poruka #91

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

QUOTE (BoJaNNNNN @ Dec 15 2012, 05:56 PM) *
Stevane, ako Marsej pobedi Tuluz sa igracem manje, jebacu ti Alex Curran (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

axaxaxaxaxaxa a da kupimo Gignaca?

QUOTE (Peyson @ Dec 15 2012, 06:02 PM) *

mislim da je ovim sve receno.

odo' malo da upalim FM, nadam se samo da ce da mi naleti Villa da ih silujem onako rekreativno.

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

MaPkO89
poruka Dec 15 2012, 10:37 PM
Poruka #92

Počasni član

Datum reg.: 12-August 09
Član broj: 6,600

Dobro je da nisam gledao, ali kakvo opravdanje moze da bude da izgubis kuci od Ville ovako ubedljivo???

Treba njima jedan Arkan na celu kluba, pa da sledece gostovanje peske idu kuci (IMG:style_emoticons/default/chair.gif)

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Dec 15 2012, 10:54 PM
Poruka #93

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

Sledio me ovaj šamar na Enfildu, no comment...a evo šta BR kaže o "samoizazvanom" porazu.
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-new...-inflicted-loss

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

matori lfc
poruka Dec 15 2012, 11:05 PM
Poruka #94

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 08
Član broj: 6,419

Nisam gledao pa necu puno da pricam,ali da je sramota pogotovo posle Rodzersovih izjava(bla,bla) pa nije ni cudo sto nas svi bolji fudbaleri zaobilaze jer smo postali ekipa za sredinu tabele!

+Quote Post

MaPkO89
poruka Dec 16 2012, 02:04 AM
Poruka #95

Počasni član

Datum reg.: 12-August 09
Član broj: 6,600

Stoji da mi realno imamo tim za sredinu tabele, ali kod kuce ovako ubedljivo od Ville ne gube ni ekipe sto se bore za opstanak.
Posle ovoga necije glave moraju da lete, isitna nisam gledo,al nek mi neko objasni kakvo opravdanje moze da bude za ovo??

+Quote Post

bocejan
poruka Dec 16 2012, 09:58 AM
Poruka #96

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

Ovo mi sve lici na nasu repku.Pobedimo pa se nalozimo kao da ce protivnici sami da se pobede cim nas budu videli i onda nas Benteke pokopa.Razumem nas,takav nam mentalitet,ali mi je iznenadjenje sto vidim to kod njih.
Nema sta,i ocekuje se da igramo toplo-hladno,ali zajebi sa izjavama da napadamo titulu.To nismo radili i kada smo imali daleko ozbiljniji tim.

+Quote Post

Reds
poruka Dec 16 2012, 10:39 AM
Poruka #97

Huligan

Datum reg.: 16-March 07
Član broj: 587

el se meni čini,ili smo smi počeli da eskiviramo duel igru,tj. momente kada je kod nas lopta pa se fino zagradimo,odigramo pas.to smo odlično radili na početku prvenstva,čak se i forsiralo,a sada mi liči da čak i protiv fizički slabijeg protivnika guramo loptu nazad bez ikakve potrebe.
jedino blesavi enrike što po svom nahođenju to još uvek radi nevezano za ostatak tima.

--------------------

+Quote Post

collymore
poruka Dec 16 2012, 01:17 PM
Poruka #98

Mili Brat Colly

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Realno i nismo lose igrali do tog prvog gola.Opet drzimo loptu napadamo medjutim izostaje realizacija i zavrsnica kao i do sada tokom sezone.Odbrana ne postoji,gomila prostora za njihove kontre,neometana proigravanja i skolske finte...skroz realan rezultat.

+Quote Post

matori lfc
poruka Dec 17 2012, 10:43 PM
Poruka #99

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 08
Član broj: 6,419

DANAS SAM GLEDAO SNIMAK,KOLIKO SMO SANSI MI IMALI PRE 1 GOLA ZA NJIH...A ONI IZ 4 SANSE 3 GOLA A MI IZ 20 SANSI 1 GOL.NARAVNO PA KAD NEMAMO NI 1 PRAVOG NAPADACA! sVAKI MALO OZBILJNIJI TIM IMA MINIMUM PO 3 NAPADACA I TO DOBRA ALI SAMO MI NEMAMO NIJEDNOG.USPUT MISLIM DA SMO SE OLAKO ODREKLI BELAMIJA I MAXIJA!

+Quote Post

5 - broj stranica V  « < 3 4 5
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 6th December 2019 - 04:06 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles