4 - broj stranica V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> UEFA Europa League 2011/2012

Vanja Trotter
poruka May 10 2012, 09:57 PM
Poruka #61

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 27-October 09
Član broj: 6,661

Šta je čudno što su plakali? Finale LE se ne igra svaki dan, plus izbacili su mnogo jače od sebe da bi tu došli. Ko zna kad će opet Bilbao imati priliku da se bori za trofej ovog takmičenja.
Go to the top of the page

+Quote Post

All Red
poruka May 10 2012, 10:25 PM
Poruka #62

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

Ja generalno ne volim plakanje zbog poraza, nekako je suviše pičkasto, ali ono juče je bilo smešno. Muniain dečko u 85. minutu legao i plače kao da mu je neko umro ne daj bože.
Plakali su kao severnokorejanci na svetskom u Južnoj Africi. Doduše, za žutaće poprilično i mogu da shvatim jer su "osramotili" zemlju i narod pa će morati preostalih 6 godina i ovako mizernog života da rade u rudniku.

+Quote Post

Take Two
poruka May 11 2012, 09:03 AM
Poruka #63

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (All Red @ May 10 2012, 10:41 AM) *
Ne razumemo mi te separatističke mozgove. Oni žele da "najstariji narod Evrope" i pokori tu Evropu.

BIće da je to (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

BTW stvarno mi nije jasna ideja po kojoj je ovo bila jedina i neponovljiva šansa. Alo, pa to takmičenje Atletico Madrid, večiti luzer, osvaja dva puta u tri godine!

Ono, jeste da bi Bilbao dogodine morao da se nosi sa nezadrživom silom Charlie Adama na putu do trofeja, ali ipak.

+Quote Post

dejabgb75
poruka May 11 2012, 10:01 AM
Poruka #64

Huligan

Datum reg.: 31-March 11
Član broj: 9,060

Ljudi finale je finale. Jedini problem je očigledno što su ušli previše emotivno u meč, za razliku od jorgandžija koji su se hladne glave već odomaćili u finalu ovog kupa. Moglo bi se reći da su se madriđani prošetali kroz ovo takmičenje ali ni jedan meč nije bio baš tako lak, kao i Bilbao, koji je razbucao manutd. Takmičarski, dakle ne finansijski uefa cup ne zaostaje mnogo u odnosu na LŠ. U svakom slučaju do finala nije lako doći i osvojiti, možda to najbolje znamo mi posle osvajanja Carling lige šampiona 2012. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post

vladx
poruka May 11 2012, 01:26 PM
Poruka #65

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

QUOTE (Take Two @ May 11 2012, 10:03 AM) *
Ono, jeste da bi Bilbao dogodine morao da se nosi sa nezadrživom silom Charlie Adama na putu do trofeja, ali ipak.

Samo ti zezaj Charlie-ja kao ovog dole u potpisu, pa ce praviti on belaja od avgusta. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Ovu poruku je izmenio vladx: May 11 2012, 01:26 PM

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

Take Two
poruka May 11 2012, 11:13 PM
Poruka #66

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Eh, pa ne moga ja sa svima da se identifikujem. Mi kršni dvometraši od sto kila smo zaduženi za zajebavanje Carrolla.

Ako ima među nama neki zdepasti grubijan (nezamislivo, znam!) može on na jesen da krene sa prozivkama na račun Adama, zarad istog efekta.

Da bi Downing proradio moraće da se nađe neki flegmatik i depresivac opšte prakse... koji trči samo pravolinijski... neće biti lako (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio Take Two: May 11 2012, 11:14 PM

+Quote Post

Vanja Trotter
poruka May 11 2012, 11:36 PM
Poruka #67

Klub 1000

Datum reg.: 27-October 09
Član broj: 6,661

Heh, zasto je pickasto plakati? Pa covece, sta nije jasno, finale LE, klub kao Bilbao?

+Quote Post

4 - broj stranica V  « < 2 3 4
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 10th December 2019 - 02:51 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles