15 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> US sports

Mario_T
poruka Nov 22 2010, 08:45 PM
Poruka #1

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

Sinoc gledam tekmu izmedju omiljenih mi Patriotsa i mrskih mi Coltsa (uz Jetse, tim koji najvise mrzim u NFL), pa dodjoh na ideju da proverim misljenje fellow forumasa o americkim sportovima.
Znam da neki od forumasa prate NFL, nedavno sam npr. imao kratku raspravu sa Underom o Giantsima (sta da se radi, treba oprostiti coveku za neke zivotne izbore, vadi ga cinjenica da navija za 'Pool (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ), dok isto tako znam da je Scouser navijac Celticsa.

Dakle, zanima me koje sportove/takmicenja pratite i koji su vam omiljeni timovi. Moja pretpostavka je da ce NBA i NFL biti najpopularniji, dok ce NHL i (posebno) MLB imati manje pristalica/ljubitelja.

Inace, "moji" timovi su Orlando Magic i New England Patriots, dok isto tako postujem/gotivim San Antonio Spurse, Boston Celticse i Green Bay Packerse.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.
Go to the top of the page

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Nov 22 2010, 08:59 PM
Poruka #2

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

Pratim samo NFL , basket i hokej me smaraju, a bejzbol sam pogledao 2-3 puta u zivotu i ne privlaci me nesto posebno. Od prve utakmice sam zgotivio Tenesi ( to je ujedno bila i jedina njihova sezona vredna pomena (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , kasnije je sve preslo u mucenje ).

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Nov 22 2010, 09:08 PM
Poruka #3

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Volim sve US sportove, sem baseballa, koji mi se ono malo sto sam ga video, ne cini dovoljno dinamican da bih proveo 3-4 sata gledajuci ga...

Nfl obozavam, do ove godine pratio sam sve termine(nedelja u 7 i 10, SNF i MNF, kao i ove tekme cetvrtkom uz LFC nfl je glavni razlog sto sam nabavio satelit) sad od kad sam se zaposlio, propustam SNF...do 2 gledam onu tekmu u 10, i nemam i ne mogu da postignem da gledam SNF do pola 6 a u 6 krecem na posao (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Veceras Bolts vs Donkeys, odgledam EPL sad i na spavanje do pola 3 (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Navijam za San Diego Chargerse, Eagles-i su mi simpaticni a Patriots-e ne podnosim (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Nba takodje pratim godinama, ali od vremena kad smo svi pratili Kingse, ne mogu reci da imam omiljeni tim.. Generalno mi se gadi samozvani kralj LBJ, pa protiv njega navijam uvek i svugde... Lakersi ko Lakersi uvek smaraju, ali Bryanta iako ga nesto ne volim moram da postujem, jer je za onog konja izmislio basket... Od tih trenutno najboljih timova Celtics-i su mi najsimpaticniji, prvenstveno zbog Allen-a i KG-a...

Nhl pratim,ali se pracenje uglavnom svodi na kladionicu, u gledanje tekmi se ukljucim akttivnije tokom PO....

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

All Red
poruka Nov 22 2010, 09:11 PM
Poruka #4

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

Ja volim NBA ali ne stižem intenzivno da pratim (Boston Celtics), bejzbol smatram ubedljivo i bez konkurencije najglupljim sportom na svetu a navijam za Boston Red Socks (nikada ih nisam gledao), NFL mi braća (njih troje) intenzivno prate jer su se bavili američkim fudbalom i mislim da navijaju za Patriots-e, a hokej mi je ok ali ga uopšte ne pratim.

+Quote Post

Mario_T
poruka Nov 22 2010, 09:50 PM
Poruka #5

Klub 1000

LBJ je nevidjeno govno i choker, mrzeo bih njega i Heat cak i da nisu division rivals Orlandu. Bryanta i Lakerse, koje bas ne podnosim, covek barem moze da postuje zbog njihovih dostignuca. Celticse gotivim (Pierce, Allen i Rondo), ali KG je sada all talk & no substance. Dok je pre trash talk-ovao, barem je to mogao da potkreti dominacijom na terenu. Sada mi je patetican.
Inace, NBA pratim od pocetka '90, negde od sezone 92-93. Od pocetka sam zavoleo Magic, gde su Shaq i Penny u to vreme bili jedan od najboljih tandema lige. Trudim da uhvatim barem jednu tekmu nedeljno, obicno to bude snimak subotom ujutro.

NFL sam poceo da pratim od pre 3-4 godine, ponajvise zahvaljujuci najboljem drugu iz Srbije. Jedno leto sam tokom odmora cak i trenirao sa njegovom tadasnjom ekipom. Kondiciono naravno, nije mi padalo na pamet da se guram i bijem sa njima. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
NFL sam pre mogao da gledam samo nedeljom, i to onu tekmu u 22h. Medjutim, otkako sam na novom poslu, ponedeljkom sam slobodan, tako da mogu da gledam i tekmu koja pocinje u ponoc. Ne radim to uvek, ali je lepo imati u opciju. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ovu poruku je izmenio Mario_T: Nov 22 2010, 09:53 PM

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Nov 22 2010, 10:08 PM
Poruka #6

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

QUOTE (Mario_T @ Nov 22 2010, 09:50 PM) *
NFL sam pre mogao da gledam samo nedeljom, i to onu tekmu u 22h. Medjutim, otkako sam na novom poslu, ponedeljkom sam slobodan, tako da mogu da gledam i tekmu koja pocinje u ponoc. Ne radim to uvek, ali je lepo imati u opciju. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ova nema, jedino ako je u Holandiji ponoc u pola 3 (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Btw, ove nedelje Thanskgiving football.... U Cetvrtak u 7 Detroit sa Patsima, u 1- Saintsi i Cowboysi.. obe tekme obecavaju mnogo poena i odlicnu zabavu.. U 2 su Benglasi i Jetsi, sto necu moci da ispratim, mada mi i nije zao, dva smaracka tima (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Vanja Trotter
poruka Nov 22 2010, 10:21 PM
Poruka #7

Klub 1000

Datum reg.: 27-October 09
Član broj: 6,661

Искрено, мрзим те америчке спортове и не гледам их. За мене постоји само један спорт, фудбал. Остало је небитно!

+Quote Post

Mario_T
poruka Nov 22 2010, 10:25 PM
Poruka #8

Klub 1000

QUOTE (Fred Kremenko @ Nov 22 2010, 10:08 PM) *
Ova nema, jedino ako je u Holandiji ponoc u pola 3 (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Zeznuh se, shvacam sada. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Mislio sam naravno na 20h i 22h. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

rape91
poruka Nov 22 2010, 10:50 PM
Poruka #9

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,753

ja pratim samo NBA. Navijam za Lakerse pa nakon njih za Mevse(zbog Velikog Dirka). Inace za Lakerse navijam od onih duela Kingsi-Lakersi kad se nije spavalo nocu i pricalo se samo o tome. Kobe je naravno najbolji igrac trenutno( mozda i svih vremena),LBJ-kosarkaski Nadal(snaga i brzina).

+Quote Post

Narsil
poruka Nov 22 2010, 11:48 PM
Poruka #10

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

Frede, nemoj da navijaš za 123456 tima, nije u redu. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Elem, NBA pratim, ali ne u prevelikoj meri što se tiče utakmica, jer nigde nema prenosa. Simpatišem Boston, zbog Garneta, a inače navijam za Čikago, tj. njih gotivim još od čuvene generacije, kao i većina klinaca.
Bejzbol ne volim.
Američki fudbal ne pratim, ali onako, s obzirom da sam par puta gledao utakmice, simpatisao sam New England.

+Quote Post

vladx
poruka Nov 23 2010, 12:04 AM
Poruka #11

Klub 1000

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Za razliku od vecine NFL ne mogu nikako da svarim. Dao sam mu sansu u prvoj sezoni prikazivanja kod nas na 3K, ali ni tad se nisam potrudio da odgledam Superbowl izmedju Patriots-a i Rams-a, iako su mi kao Pats-i bili drugi tim posle Packers-a za koje sam prve i cuo. Kasnijih sezona sam tek povremeneo pustio da vidim moze li makar malo da me uhvati, ali jok...tako da poslednjih par sezona se i ne trudim. Za mene, najsmarackiji i valjda jedini sport koji je zanimljivije gledati na TV-u nego na stadionu, bukvalno kao da je napravljen samo za besomucne tv-analize za svaku akciju od jebene 2 sekunde.

NBA takodje sam vremenom prakticno prestao da gledam, otpratim donekle rezultate. 90-tih i pocetkom ove decenije sam poprilicno pratio, ali unazad nekoliko godina apsolutnu prednost dajem evropskoj kosarci za razliku od ovog cirkusa. Npr., prosle sezone sam uzivo odgledao samo 3. i 4. cetvrtinu 7. meca finala Lakers v Celtics, eto koliko mi je opalo interesovanje, i nazalost jbg i tad sam izmalerisao Celtics-e koje sam najvise simpatisao, plus pogledam tamo i ovamo rezultate Bucks-a, koje sam zgotivio zbog Allen-a, ali oni jos od finala Istoka 2001. sa 76'ers-ima nista vredno pomena ne napravise.

Hokej i dan danas pogledam kad tad, sigurno bih ga sad zbog stream-ova mnogo vise gledao da ne radim. Pre podosta godina sam zacudzujuce solidno prolazio igrajuci X-eve na NHL, mada su tad jos uvek dozvoljavali da se odigraju sve utakmice iz tog kladionacarskog kola( kao i za NBA), nazalost odavno su to ukinuli, sad znaju i da 'progutaju' odredjene meceve. Od kad pratim sam uz staru gardu, Red Wings-e, plus volim da svi Kanadjani doguraju sto dalje.

Do skora bih zasigurno rekao kako da sam u Americi, da bih najvise pratio hokej, ali mozda bih sada malo korigovao taj odgovor. U poslednje 2 sezone poceo sam i bejzbol da gledam, pogotovo ove(i pre nego sto nam se desio NESV (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ). Iskreno, mozda sam samo jedan ili dva meca odgledao u svih 9 ininga, ali stvarno poprilican broj sam vecim delom ispratio ove godine na ESPN America, cak i preko stream-ova. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jos od prosle godine navijam za Chicago Cubs-e, ne zelim to ni sad da menjam, mada sam i ranije negde simpatisao Red Sox-e kao zaklete neprijatelje Yankees-a. Dosta meceva se igra u ranijim terminima tako da to odgovara Evropi, npr. srecom Cubs-i su kao domacini gotovo uvek prenoseni petkom u 8:20, mada su nazalost ove godine bili ocajni. U play-off-u, do kojeg je inace u bejzbolu za razliku od ostalih sportova najzajebanije stici bile su gotovo sve ekipe koje ne volim sem San Francisko Giants-a i donekle Phillies-a(inace, Phillies-i su jedini tim od svih sportova iz Philadephia-je koji ne mrzim), Giants-i na kraju uzeli Svetsku titulu.

S obzirom da se vecim delom sezone ne preklapaju, zimi bih najvise gledao hokej, leti bejzbol.

Inace, to sto volim bejzbol nije ni cudno kad se ima u vidu da posle fudbala dva sporta koji najvise volim da gledam su ragbi XV(rugby union) i kriket koji prosto obozavam(vec trecu godinu zaredom)! Evo, upravo za tacno 49 sati pocinje The Ashes(Australia v England), znaci kako znam i umem moracu da izdrzim i bice dosta zimskih neprospavanih noci. C'MON ENGLAND, BARMY ARMY!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio vladx: Nov 23 2010, 12:09 AM

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

steva8lfc
poruka Nov 23 2010, 12:58 AM
Poruka #12

Huligan

Datum reg.: 20-November 09
Član broj: 6,691

Pratim sve americke sportove osim NBA (prvo sto je ta kosarka, za mene, smorna do bola a drugo sto u 80% slucajeva u finalu se nalaze ili Lakers-i ili Celtics-i a neretko i jedni i drugi... boring...)

NFL sam poceo da pratim od onda kada su krenuli prenosi na 3K. Pratim gotovu svaku utakmicu koja ide na TV-u a znam i da buljim u streamove. Ostajem do 6-7 ujutru ali vredi... evo jos malo pa krece MNF (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Nemam tim za koji bas navijam posto mi nekako mnogo daleko ali Saints-e simpatisem vise od ostalih. To je prvenstveno zbog Drew Brees-a da ne pomislite da navijam zbog toga sto su trenutni sampioni (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Posto me takav nacin navijanja izuzetno nervira onda iz toga sledi da jedini tim koji bas ne podnosim su Pats-i zbog toga sto bar 90% navijaca Patriota u Srbiji navija za njih iskljucivo zbog toga sto su u prve cetiri godine prenosa NFL-a na 3K oni bili 3 puta sampioni.

Sto se baseball-a tice i njega dosta dugo pratim ali do prosle sezone sam pratio povrsno ali od prosle godine, od kako sam bio u USA preko leta i prisustvovao na nekolio utakmica, poceo sam redovno da pratim i postao je za mene sport No. 2 odmah iza NFL-a. Jedino sto mi se "ne svidja" je to sto sezona traje oko 180+ dana sto znaci da bar 100 dana po sezoni nema spavanja a kad dodje postseason i WS onda ne znam kud udaram tih 15-ak dana.
Isto nemam neki tim posebno ali kada bih morao da biram izabrao bih Phillies-e, naravno zbog Roy-a Halladay-a.
Od sledece sezone, naravno, Red Sox fan (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

NHL definitivno pratim najmanje ali znam da u nedostatku NFL-a i baseball-a pogledam koju utakmicu dok playoff se naravno ne propusta.

+Quote Post

gasha84
poruka Nov 23 2010, 09:48 AM
Poruka #13

Počasni član

Datum reg.: 13-February 07
Član broj: 435

NBA pratim od tamo neke sredine '90, kada su i poceli da ga prenose ovde..Prva ekipa za koju sam navijao je bio Orlando, Penny Hardaway kosarkaski idol, imao sam celu sobu izlepljenu njegovim posterima kao i Shaq, Nick Anderson i ostali..kasnije je usledilo ono kolektivno lozenje na Kingse i srecno doba za ljubitelje NBA- u Nisu kada je Belle Amie prenosio utakmice bukvalno svako vece, nekad i double-header! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) E, lepa su to vremena bila..sada, najgotivniji su mi Nuggets-i, uvek su mi bili simpaticni a od kako su trejdovali Iversona za Billupsa su poceli i da lice na ozbiljnu ekipu..inace zbog manjka prenosa u zadnjih 3-4 sezone redovno skidam utakmice sa neta i tako nadoknadjujem nedostatak istih.. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

NFL se prati od kako je poceo na 3K-u..a od kako imam ESPNA, ne propusta se nijedna utakmica, ukljucujuci i SNF i MNF, makar u reprizi..navijam za Ravens-e, valjda zbog serije Homicide, nemam pojma, nekako sam ih od starta zgotivio..Ed Reed, omiljeni igrac, ponovo je imao ludoriju protiv Panthersa prekjuce..

NHL se pogleda povremeno, MLB sam ispratio World Series mada je u sustini dosadan..

+Quote Post

Under
poruka Nov 23 2010, 12:40 PM
Poruka #14

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

QUOTE (steva8lfc @ Nov 23 2010, 12:58 AM) *
Posto me takav nacin navijanja izuzetno nervira onda iz toga sledi da jedini tim koji bas ne podnosim su Pats-i zbog toga sto bar 90% navijaca Patriota u Srbiji navija za njih iskljucivo zbog toga sto su u prve cetiri godine prenosa NFL-a na 3K oni bili 3 puta sampioni.

upravo to! a to je razlog sto ih bas ne gotivim. a jos i onaj Brady... uz Roma i Favra najomrazeniji likovi u NFL-u. doduse ne mogu da kazema da je nas QB (NY Giants) kul lik, ali sta da se radi (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
najgotivniji igraci su mi J. Shockey, pa onaj ludak sto je igrao u Giantsima pa upucao sebe u nogu (ne mogu sad da se setim kako se zove,stvarno jedan od najboljih WR u ligi, ali lud), T.Polamalu (mada steelerse ne gotivim), C.Matthews (mada ni packerse ne volim), T.Owens, Ochocinco, A.Peterson, naravno O.Umeniyora (valjda se tako pise) i J. Tuck i od skoro M. Vick (QB eaglsa) i H. Nicks.

kao sto sam vec napisao steelerse ne volim, ali ovo je ipak priceless
http://www.youtube.com/watch?v=RqnQwKAI4OE

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

Mario_T
poruka Nov 23 2010, 03:04 PM
Poruka #15

Klub 1000

QUOTE (Under @ Nov 23 2010, 12:40 PM) *
Doduse ne mogu da kazema da je nas QB (NY Giants) kul lik, ali sta da se radi (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)

Ja prosto odbijam da verujem da u NFL postoje iritantnije osobe od brace Manning. Peyton je klasa za sebe, ali mu je mladji burazer sasvim blizu. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Kad je Brady u pitanju, ne shvacam tu antipatiju prema njemu, neovisno od navijacke pripadnosti. Izuzimajuci naravno eventualnu zavist zbog broja osvojenih trofeja, itd.
Covek se ne folira van terena, ozbiljno radi, u proslosti je prihvatio pay cut kako bi njegov tim uspeo dovesti bolje igrace (unlike P. Manning recimo), a trenutno jedan ne narocito kvalitetan tim cini vrlo relevantnim u NFL. No dobro, ukusi se razlikuju. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Inace, Polamalu je jako cool lik, kao i Matthews i Rodgers, a meni je i Matty Ice (Matt Ryan) jako dobar igrac. A ubedljivo najomiljeniji igrac mi je Wes Welker. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

bocejan
poruka Nov 23 2010, 03:26 PM
Poruka #16

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

Eto nekih sportova u kojim se ne nerviram. Ne mogu da kazem da pratim nesto aktivno bilo koji od njih. Mozda u poslednje vreme NBA vise. Odgledam neku reprizu na SK ili kada se zadesi da udje u neki termin "normalan" za gledanje.
NFL sam u pocetku vise pratio, jer nisam odmah znao pravila, pa mi je bilo interesantno. Sada vrlo slabo, pogotovu od kada nemam Arenu. Na ESPN kada uhvatim, pogledam malo.
NHL odgledam po trecinu kada nem nista drugo. I tu se moje pracenje hokeja zavrsava.

Ne navijam za nikog. Sve moje zivce uzeo je Liverpul, tako da mi US sportovi dodju bas lepo. Opustajuce. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

gasha84
poruka Nov 23 2010, 04:53 PM
Poruka #17

Počasni član

Datum reg.: 13-February 07
Član broj: 435

QUOTE (Under @ Nov 23 2010, 12:40 PM) *
upravo to! a to je razlog sto ih bas ne gotivim. a jos i onaj Brady... uz Roma i Favra najomrazeniji likovi u NFL-u. doduse ne mogu da kazema da je nas QB (NY Giants) kul lik, ali sta da se radi (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
najgotivniji igraci su mi J. Shockey, pa onaj ludak sto je igrao u Giantsima pa upucao sebe u nogu (ne mogu sad da se setim kako se zove,stvarno jedan od najboljih WR u ligi, ali lud), T.Polamalu (mada steelerse ne gotivim), C.Matthews (mada ni packerse ne volim), T.Owens, Ochocinco, A.Peterson, naravno O.Umeniyora (valjda se tako pise) i J. Tuck i od skoro M. Vick (QB eaglsa) i H. Nicks.

kao sto sam vec napisao steelerse ne volim, ali ovo je ipak priceless
http://www.youtube.com/watch?v=RqnQwKAI4OE

Plaxico Burress, lega robiju trenutno..

+Quote Post

Joe
poruka Nov 23 2010, 07:02 PM
Poruka #18

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

NBA bas pratim od osnovne skole, NFL takodje gotivim da gledam... ne pratim redovno NFL, mada je bio jedan period kad sam trenirao americki fudbal, tad sam vise i pratio sve to...

omiljeni tim: L.A. Lakers-i, iz vise razloga... dok su Kingsi bili aktuelni u Srbiji, bilo mi je najzanimljivije da se zajebavam sa ortacima koji su se lozili na njih. i naravno ubedljivo najomiljeniji NBA igrac svih vremena mi je Shaq(zbog njega sam zgotivio Orlando - za njih mogu da kazem da su mi omiljeni klub sa istoka) i samo zbog njega mi ne bi bilo krivo da Boston uzme titulu ove godine.

--------------------

+Quote Post

steva8lfc
poruka Nov 23 2010, 07:02 PM
Poruka #19

Huligan

Datum reg.: 20-November 09
Član broj: 6,691

Ekstra sto ovoliko ljudi prati NFL taman mozemo od sledece sezone da napravimo ligu za fantasy (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ja sam ove sezone prvi put igrao sa ovima sa b92 i mogu vam reci da je to jedini fantasy koji je uspeo da mi odrzi paznju.

p.s. Steelers-i su za mene OK tim i obicno kada ih prenose navijam za njih a Polamalu je doktor ali tamo meni omiljeni igrac je Hines Ward

Ovu poruku je izmenio steva8lfc: Nov 23 2010, 07:05 PM

+Quote Post

collymore
poruka Nov 23 2010, 11:15 PM
Poruka #20

Mili Brat Colly

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Od NBA New York Knicks since 1993/94...a od NFL-a Giants mada realno taj sport zna vremenom da mi postane malo dosadan

+Quote Post

15 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 9th December 2019 - 09:39 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles