Reply to this topicStart new topic
> WHU - LFC, još jedan po meri

Take Two
poruka Nov 4 2017, 07:34 PM
Poruka #1

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Nula dva na poluvremenu, igramo očajno ali West Ham je još očajniji.

Postava je, da ostane upisano za buduća pokolenja, spektakularna:
Mignolet © (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
Gomez Matip Klavan Moreno
Can Wijnaldum
Oxlade-Chamberlain Salah Mane
Firmino

Nikad veći skup dodavača unazad. Gol ugrožavamo samo kad neko ispucavanje slučajno padne prednjoj četvorci, osim ako je Ox u pitanju jer se od njega obično odbija kao od balvana. Noble je trenutno naš najopasniji igrač, njihov je Kapiten Simon.
Go to the top of the page

+Quote Post

MaPkO89
poruka Nov 4 2017, 07:54 PM
Poruka #2

Počasni član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 12-August 09
Član broj: 6,600

Meni se nesto cinilo da je u provm poluvremenu bila postava sa 3 pozadi, a da su Moreno i Ox bili wing bekovi.

Ali koliko Gnojko navija za West Ham, sve mu jebem, muka mi da ga slusam

+Quote Post

Take Two
poruka Nov 5 2017, 02:44 AM
Poruka #3

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

I ja sam mislio pre početka da će biti 3-4-3, ali Gomez i Moreno su podjednako išli napred, a Ox je menjao mesta sa ostalim ofanzivcima kako je hteo (uglavnom bez ikakvog učinka). Tek sredinom drugog poluvremena mi je delovalo da se Gomez zadržao pozadi, kao treći štoper.

Stvarno ne pamtim ovako ubedljivu pobedu uz ovako neubedljivu igru. Mignolet očajan, Moreno isto, Can i Gini pred kraj krenuli da se iživljavaju kad su ovi već potpuno odustali, Ox najgori na terenu. Firmino i Mane su jedini nešto igrali, Salah završavao, sve ostalo ubi bože.

Ali West Ham je katastrofa, i od Maribora bi glatko izgubili. Bilić je dead man walking.

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Nov 5 2017, 10:34 AM
Poruka #4

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

Dobro je, koracamo pobednickim hodom! GO YNWA sto se rezultata tice, a sto se igre tice nisam pratio utakmicu, dok sam protiv Maribora gledao...

Drago mi je da je Klavan u postavi, iako daleko od toga da se moze reci, sigurnost. Dobra stvar je i sto golove postize veci broj igraca.
WH je ekipa koja je davno izgubila sigurnost, s druge strane mi smo i dalje na klackalici...ali sad je bolje, dokle, videcemo...

Ovu poruku je izmenio 1jeAhonen: Nov 5 2017, 10:39 AM

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

Dee Jay
poruka Nov 7 2017, 08:13 PM
Poruka #5

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

(IMG:https://www.thisisanfield.com/wp-content/uploads/ave-positions-600x402.jpg)

Konacno pravi 4-2-3-1.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 19th November 2017 - 06:55 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles