117 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Glasine, 2007-2008

Cosa
poruka May 29 2007, 10:23 AM
Poruka #41

Navijač

Grupa: Članovi
Datum reg.: 17-July 06
Član broj: 67

Maluda je odlican igrac, ali mislim da on igra malo ofanzivnije.

--------------------

Though your dreams be tossed and blown...
Go to the top of the page

+Quote Post

Dzontra
poruka May 29 2007, 12:23 PM
Poruka #42

Huligan

Datum reg.: 4-July 06
Član broj: 58

Mislim da nema anse da dođu ni Eto, ni Vilja, ni Tores. Mada bih Etoa jako voleo da vidim u naem picu. Suvie su skupi, potroio bi Rafa na jednog od njih bar pola budeta, a svi znamo da će on pre dovesti 6-7 igrača od po 5 milki.

--------------------
RAFO ODLAZI

+Quote Post

king kenny
poruka May 29 2007, 01:01 PM
Poruka #43

Drug član

Datum reg.: 20-March 07
Član broj: 604

Malouda je odlična vijest,nadajmo se da je točna!!

+Quote Post

Scouser
poruka May 29 2007, 01:30 PM
Poruka #44

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

Rafa je hteo da izgradi svoju ekipu. Ovo sve je sad, slobodno moemo da kaemo, njegova ekipa. Zadrao je koga je hteo, prodao takođe koga je hteo, i to je to. Nisam ba siguran toliko da će nastaviti da kupuje po 7 igrača od po 5 miliona. Ovog leta, za razliku od prethodnih, očekujem da dođe neko zvučno ime.

--------------------
Karma killer

+Quote Post

bocejan
poruka May 29 2007, 02:00 PM
Poruka #45

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

Sada se pa i Simao spominje. I jos Peri kaze da smo zainteresovani.

+Quote Post

Scouser
poruka May 29 2007, 03:35 PM
Poruka #46

Statler

sad? čovek se konstantno spominje već tri godine. Slepci, ta Benfika je bre poludela kakve je pare tražila, a i on nije ništa bio bolji po pitanju plate. Setite se samo kakvi su smradovi ispali

--------------------
Karma killer

+Quote Post

bocejan
poruka May 29 2007, 06:15 PM
Poruka #47

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

QUOTE(Scouser @ May 29 2007, 04:35 PM) [snapback]11855[/snapback]

sad? čovek se konstantno spominje već tri godine. Slepci,

Mislio sam u kontekstu sa Maloudom. U smislu pocelo je da se prica ko ce sve da dodje, pa se sada i on pominje u celu pricu, opet.Za Maloudu sam tek danas prvi put video.
A da su slepci, jesu.Ma i ne treba nam taj Simao. Ne osporavam ja njegove igracke kvalitete, i onako svi ti Portugalci lice jedan na drugog. Izadje cela generacija wingera kao Ronaldo.Svi isti.
Mada i opcija u kojoj mi njima Cisea, a oni nama Simaa ne bi bila losa.

+Quote Post

Mario_T
poruka May 29 2007, 09:13 PM
Poruka #48

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

Mislim da bi Malouda bi dobro pojacanje, ali nisam siguran da je on taj klasicni winger koji nam treba. Mozda gresim posto ga nisam gledao kako igra za Lyon, ali mene je na SP 2006, po svojim igrama za reprezentaciju Francuske, dosta podsecao na Riisea kada ovaj igra u veznom redu.

Znaci, nije igrao kao klasicni winger, oslanjajuci se na tehniku, dribling i centarsut, vec je bio vise kao Riise (snaga, brzina, izdrzljivost, spremnost da se rade i ekstra defanzivni zadaci). Zato nisam siguran da je on bas taj tip wingera koji nama treba. Ali opet, nisam ga gledao kako igra za Lyon. Mozda je tamo vise ofanzivnije orijentisan.

Sto se tice Simaoa, nadam se da ga necemo dovesti, strasno mi se ne svidja kao igrac. Po mom misljenju nema niti dobar dribling (prosto neuporedivo sa C. Ronaldom, Robbenom, Giggsom, Joaquinom, Vicenteom, Quaresmom, Babelom, ...), niti dobar centarsut; a to su po meni glavni kvaliteti za krilnog napadaca. A nije ni nesto preterano brz. Nek' zato slobodno ostane u Benfici, meni nece biti zao ako ga ne dovedemo.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Scouser
poruka May 29 2007, 10:42 PM
Poruka #49

Statler

Simao je dobar igrač, koji može da bude zvezda tima. Dobar je tehničar, odlično izvodi prekide. Ali je sisa!

Penant se pokazao dobro ove sezone, bolje nego što sam ja očekivao. Mada i dalje imam utisak da nam treba bolji od njega. Jednostavo Penant zna fudbal, ali brljavi. Na svaki dobar potez, desi se i loš, i tako stalno. Ako pređe igrača onda loše centrira, a ako ne pređe igrača...onda gubi loptu (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) toliko o desnoj strani

a u vezi leve...

Valensija je ekipa koja ima 11 odličnih i 2 do 3 dobra na klupi. Na levoj strani su dobili extra igrača, Slivu. Mlad je,stasava, Kike Flores ga gura. Visente je slabo igrao ove sezone, zbog povreda. Jeste jako popularan u Valensiji, ali da bi klub kao što je Valensija izdržao finansijski, moraju nekog i da prodaju. Prošle godine je otišao Aimar, ove godine se pominjao Albelda, ali sam ubeđen da bi pre moglo da se desi da Visente ode nego kapiten. Ako on bude na tapetu, nadam se da će Rafa biti prvi u redu za njega. Za njega niko ništa ne priča.

U krajnjoj liniji mi imamo Luisa Garsiju za levu stranu ako ništa drugo.

Što se Malude tiče, on je pre nekoliko godine igrao levog beka. Pa u poslednje dve sezone igra na krilu, ja nemam pojma šta je taj igrač, mada mi nije nešto simpatičan.

Što se tiče Sisea, najbolja varijanta po mom mišljenju je, da ga damo u taj Marsej kad se već toliko međusobno žele, i da im damo još para, a oni nama Riberija. Šta fali (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Scouser
poruka May 30 2007, 09:05 AM
Poruka #50

Statler

mislim da su ovi koji su vezani za prelazak u Aston Vilu, već jednom nogom tamo. Imamo dobre odnose sa Vilom kad je u pitanju prodaja naih igrača njima (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Contractor
poruka May 30 2007, 11:07 AM
Poruka #51

Navijač

Datum reg.: 16-April 07
Član broj: 672

Simao- zdravo, dovidjenja. Kao da je Zidan, pa pregovara o kamionima, avionima.

Eto'o- moja najveća elja ovog leta. Mnogo nam fali extra napadač.

Maluda- odličan igrač. Gledao sam ga nekoliko puta ove godine i stvarno je i brz, i tehničar. Kjuel je meni jedan od omiljenih naih igrača, ali počinjem da se brinem oko njegovih povreda. On bre nikad nije imao povredu zbog koje se pauzira 2 nedelje. On kad se povredi i Bog ga zaboravi.

Sad se pominje i onaj Brazilac iz Rome Mancini (ne znam ni kako se čita)- nije me ba posebno obradovala ova vest. Ne znam koliko bi se on uklopio u Rafinu igru. Plus, umesto koga da igra? Realno gledano jedino umesto kapitena, a da ovaj ide desno, to mene ne oduevljava.

Sve u svemu, "potroićemo" mi ovde 10-15 stranica dok se ne zavri prelazni rok i dok ne vidimo ko je sve stvarno doao... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post

Scouser
poruka May 30 2007, 12:45 PM
Poruka #52

Statler

Mansini je krilni igrač tako da Deks ne bi menjao svoju poziciju (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Contractor
poruka May 30 2007, 12:54 PM
Poruka #53

Navijač

Datum reg.: 16-April 07
Član broj: 672

QUOTE(Scouser @ May 30 2007, 01:45 PM) [snapback]11889[/snapback]

Mansini je krilni igrač tako da Deks ne bi menjao svoju poziciju (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Ono to sam ja gledao ove godine Romu (mada priznajem da nisam mnogo) on je igrao iza Totija. Ali nebitno, meni se on ne svidja, deluje mi previe svilen za englesku ligu.

A sad ba čitam da je Barselona u zavrnoj fazi pregovora sa Anrijem. Ako je to tačno Eto'o definitivno ide i postaje sve izvesnije da ćemo ga videti u crvenom dresu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Dusan
poruka May 30 2007, 02:21 PM
Poruka #54

Navijač

Član broj: 11

Pre par nedelja sam pisao u nekom topicu o mogucim pojacanjima, pa sam posebno naglasio kako bi Mancini za mene bio odlican izbor (to nije prvi put, pominjao sam ga i prosle godine). U Romi je poceo kao desni bek, nakon toga igrao desno krilo, ove godine cak levo krilo i poluspica. Ima odlican dribling i centarsut, ali je tamo imao i prilicno prostora da igra jer svi ionako gledaju Totija.

Kako sada stoje stvari, prica se da bi mogli da ga dovedemo, ali je cena previsoka - 15-18 mil. funti (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) Uz to, nije vise toliko mlad, pa se postavlja pitanje kako bi se privikao. Za te pare, verovatno je pametnije juriti Alvesa.

+Quote Post

mezzano
poruka May 30 2007, 04:05 PM
Poruka #55

Huligan

Datum reg.: 26-June 06
Član broj: 56

QUOTE(Contractor @ May 30 2007, 12:07 PM) [snapback]11884[/snapback]

On kad se povredi i Bog ga zaboravi.

Mislim da ovo vazi i za Vicentea. Slazem se da je odlican igrac koji bi nam dobro dosao, ali da se ja pitam (ja bih proterao autobus ovuda (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) ne bih rizikovao s' njim, jer me po povredama (duzini oporavka) mnogo podseca na Kewella.

+Quote Post

Take Two
poruka May 30 2007, 05:45 PM
Poruka #56

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE(Scouser @ May 29 2007, 11:42 PM) [snapback]11873[/snapback]
U krajnjoj liniji mi imamo Luisa Garsiju za levu stranu ako ništa drugo.

Nemoj molim te. Volim ja njega, ali Sangrija može da igra samo i isključivo polušpica. Bilo gde drugde na terenu je smešan. Bolje Met Tejlor na LW, makar imao Riseovu tehniku.

Mansini je rizik, a ne bi ga dali za sitne pare sigurno. Maluda mnogo bolje zvuči, i realnije.

Verujem da Eto'o ide iz Barselone, ali to nipošto ne mora da znači da dolazi na Anfield. Ipak mi deluje da su veće šanse da uzmemo njega nego Vilju.
Problem je što je Čelski odustao od Krespa, pa bi sad i oni da se uključe, a ne znam da li možemo njihovu ponudu da nadmašimo. Setite se kako su uzeli Balaka Mančesteru čisto onako, nije da im je trebao.

+Quote Post

Tonča
poruka May 30 2007, 06:00 PM
Poruka #57

Waldorf

Član broj: 2

Najzad se i Baines pominje kao moguce pojacanje. Meni je u top 3 listi zelja. Pored toga sto mislim da je vrhunski levi bek, covek je rodjen u Liverpoolu i od malena je navijac. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Dolaskom levog beka, Riise bi igrao vise na krilu, sto je moja davnasnja zelja. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Sto se tice Maloude, ne bih licno imao nista protiv, ali mi nije u vrhu gorepomenute liste zelja.

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Take Two
poruka May 30 2007, 06:22 PM
Poruka #58

čakravanti šrāvaka

QUOTE(Tonca @ May 30 2007, 07:00 PM) [snapback]11914[/snapback]

Najzad se i Baines pominje kao moguce pojacanje. Meni je u top 3 listi zelja. Pored toga sto mislim da je vrhunski levi bek, covek je rodjen u Liverpoolu i od malena je navijac. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Dolaskom levog beka, Riise bi igrao vise na krilu, sto je moja davnasnja zelja. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

E ovo nikad neću razumeti, a stalno se pominje. Ljudi: Riise ima nulu od tehnike, tj. ne moe da zadri loptu due od sekunde ako ima igrača ispred sebe, i centarut mu je često nekontrolisan. On je najjači kad se ubacuje iz drugog plana, tj. kad ima prazan prostor ispred sebe da se zaleti i odvali loptu.

Ako Riise ispred sebe nema wingera ili bar napadača da odvuku odbranu, on je beskoristan.

+Quote Post

Tonča
poruka May 30 2007, 06:34 PM
Poruka #59

Waldorf

Član broj: 2

Protiv Barce u prvoj je igrao napred i bio vise nego koristan.
U prvoj sezoni je mahom igrao po krilu i setimo se samo koliko puta je pretrcao celu odbranu na pasove koji su leteli naizgled nikuda i davao golove.
Ok, priznajem da mu tehnika nije zlatna, ali daleko od toga da je duduk. Jebiga, nije neki Brzaliac, Spanac, a bogami ni Portugalac. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Cinjenica je da sto je blizi golu, to je opasniji.

Prilazem link, link,

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Take Two
poruka May 30 2007, 06:44 PM
Poruka #60

čakravanti šrāvaka

Kad čovek razmisli, ispada da nama fale samo tri igrača. Uzmimo da odlaze Fowler, Bellamy, Zenden, i Gonzales, a da je došao samo Voronin.

GK Reina, Carson/Padelli

RM Finnan, Arbeloa, Carragher
CB Carragher, Agger, Hyypia, Arbeloa
LB Riise, Aurelio, Arbeloa

DM Mascherano, Alonso, Sissoko
RM <neko>, Pennant, Gerrard
CM Gerrard, Alonso, Garcia
LM <neko>, Kewell, Aurelio

AM Garcia, Kewell

SS Garcia, Kuyt, Voronin
CF <neko>, Crouch, Kuyt, Voronin

Dakle, fale desno krilo, levo krilo, i napadač.

Krila: Malouda, Simao, Ribery, Alves (samo desno), Taylor (samo levo)
Napadač: Eto'o, Torres, Villa, Tevez.

Ako ode Alonso, onog mladog Brazilca ubaciti kao četvrtog veznog.
Ako ode Hyypia, naći zamenu za Carra+Agger kombo.
Ako ode Pennant, ja častim.

QUOTE(Tonca @ May 30 2007, 07:34 PM) [snapback]11919[/snapback]
Protiv Barce u prvoj je igrao napred i bio vise nego koristan.

Protiv Barce su svi igrali na sredini terena osim Reine, Carraghera, i Aggera. To je strategija za hitne slučajeve. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

U prvoj sezoni je mahom igrao po krilu i setimo se samo koliko puta je pretrcao celu odbranu na pasove koji su leteli naizgled nikuda i davao golove.

Kod Ulijea? Pa njemu je i Heski bio levo krilo (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Kod Rafe se igra malo drugačije, najbitniije mu je da igrač sredine/napada ume da pokriva svoj prostor (može) i da zadrži loptu (ne može nikako!).

Npr. Cisse je odličan igrač ali nije imao ni jedan od ova dva kvaliteta, pa je otpao. Riise bez jednog može da igra u odbrani i da se zaleće kad mu se otvori prostor, u čemu je najbolji - videti gol Čelskiju u Charity Shield utakmici.

+Quote Post

117 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 13th December 2019 - 11:26 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles