10 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Champions League 2011-2012, Die Meister, Die Besten, Les Grandes Equipes, The Champions!

Dr Stein
poruka Sep 15 2011, 01:19 AM
Poruka #41

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,752

QUOTE (Jamaica @ Sep 14 2011, 09:31 PM) *
Ima i onaj link na SC-u koji kaže Dalg'lish (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Pa kako ti mislis da se kaze? Sa dugim i , kao Dalgliiish?
meni totalno svejedno, al kazem kratko Dalglis. ne imitiram engleske komentatore,
isto kao sto svaki fan BSabbath-a u Srbiji zna za pesmu
P a r a n o i d
a niko ne zna za Pəranojd (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post

Jamaica
poruka Sep 15 2011, 02:05 PM
Poruka #42

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

QUOTE (Take Two @ Sep 15 2011, 01:09 AM) *
Da troluje namerno to se odavno zna, tom smradu je godinama unazad glavni i jedini zadatak dalje privlačenje medijske pažnje putem umotvorina i palamuđenja, bolji njega dupe za fudbal. Čovek profesionalac, zna gde leži kinta.

I to što kažeš....zna budala znanje...

QUOTE (Dr Stein @ Sep 15 2011, 02:19 AM) *
Pa kako ti mislis da se kaze? Sa dugim i , kao Dalgliiish?
meni totalno svejedno, al kazem kratko Dalglis. ne imitiram engleske komentatore,

Pa i ja kažem kratko, ali on napravi pauzu između Dalg i lish (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

mezzano
poruka Sep 16 2011, 08:40 AM
Poruka #43

Huligan

Datum reg.: 26-June 06
Član broj: 56

CITAT (Take Two @ Sep 14 2011, 07:46 PM) *
RTS ima highlights sa svih utakmica na sajtu, jednom da i njih mogu da pohvalim zbog nečega (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Moze li link?

+Quote Post

Take Two
poruka Sep 16 2011, 11:06 AM
Poruka #44

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Ostrvljani kažu Dag-LEEESH, ali nama je prirodnije kratko DAG-liš. (Prvo L se čuje samo ako se baš trudiš da ga naglasiš.)

@mezzano: Naravno - http://www.rts.rs/page/sport/ci/champions_...0%BE%D1%80.html

+Quote Post

Vanja Trotter
poruka Sep 16 2011, 11:12 AM
Poruka #45

Klub 1000

Datum reg.: 27-October 09
Član broj: 6,661

Sviđa mi se baš kako RTS obrađuje LŠ, grafika je odlična, puno slika... do jaja.

+Quote Post

rape91
poruka Sep 19 2011, 11:12 PM
Poruka #46

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,753

otkad je LS na RTS-u nas nema. A i serem im se u sve komentatore do jednog.

+Quote Post

Jamaica
poruka Sep 27 2011, 08:31 PM
Poruka #47

Klub 1000

Mario "Kuyt" Gomez. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ovaj komentator glup ko kurac samo sere nešto.

--------------------

+Quote Post

vladx
poruka Sep 27 2011, 11:45 PM
Poruka #48

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Ma, idiot tezak. Pocne da prica o danasnjem mecu CSKA v Inter, i isere se propisno o svemu i svacemu u vezi ta dva tima, isprede covek celokupnu blizu istoriju i konacno se namoli posle nekoliko minuta da kaze koji je rezultat bio, a za sve to vreme tece igra u Minhenu. A, tek kenjaza o neizvesnosti i kako je City u mecu, a Gradjani sem prvih 5-10 minuta nisu dosli, kakvo spustanje. Ali, mislim da su veceras sami sebi priredili najvece ponizenje kada na 0:2 Mancini menja Dzeka za De Jong-a! (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
A, druga mancesterovska govna...poserem se ja na sve ekipe u Premier-u koje se same unapred useru pre nego sto njima izadju na megdan!!!

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Sep 28 2011, 07:50 AM
Poruka #49

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

http://www.independent.co.uk/sport/footbal...ni-2362105.html

To je taj sjajni profesionalac koji daje sve od sebe na terenu, sem kad ga mrzi da udje na isti (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ovakve stvorove treba tuci dok ne propisaju krv, a kad propisaju onda opet.

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Joe
poruka Sep 28 2011, 10:02 AM
Poruka #50

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

nije sramota izgubiti od Bajerna u Minhenu - velika je to ekipa, sramotno je ponasanje pojedinih igraca City-a... De Jong za Dzeka mi je bila logicna izmena, posto je Dzeko bio uzasan a ovaj bi im mozda doneo sigurnost na sredini gde ih je Bajern gazio... ja ne cenim Macinijeve menadzerske kvalitete puno, al' menadzer je menadzer - on je glavni, ne moze igrac da odlucuje kad mu se igra. Tevez je odlican igrac, al' i velika kretencina.

Utd kao i uvek krece sporo u grupama sa kombinovanim sastavom, nema sumnje da ce proci dalje...

--------------------

+Quote Post

dule_lfc
poruka Sep 28 2011, 10:11 AM
Poruka #51

Počasni član

Datum reg.: 2-March 09
Član broj: 6,472

CITAT (Fred Kremenko @ Sep 28 2011, 08:50 AM) *
http://www.independent.co.uk/sport/footbal...ni-2362105.html

To je taj sjajni profesionalac koji daje sve od sebe na terenu, sem kad ga mrzi da udje na isti (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ovakve stvorove treba tuci dok ne propisaju krv, a kad propisaju onda opet.

stvarno je sramota u sta se fudbal pretvara sa ovakvim smradovima....

+Quote Post

Jamaica
poruka Sep 28 2011, 01:59 PM
Poruka #52

Klub 1000

QUOTE (vladx @ Sep 28 2011, 12:45 AM) *
Ma, idiot tezak. Pocne da prica o danasnjem mecu CSKA v Inter, i isere se propisno o svemu i svacemu u vezi ta dva tima, isprede covek celokupnu blizu istoriju i konacno se namoli posle nekoliko minuta da kaze koji je rezultat bio, a za sve to vreme tece igra u Minhenu. A, tek kenjaza o neizvesnosti i kako je City u mecu, a Gradjani sem prvih 5-10 minuta nisu dosli, kakvo spustanje.

Najjači je bio pred kraj kad je Bazel preokretao rezultat. Hoće da drži rezultat u tajnosti ali da podigne hype ali n'ume. I onda dođe i kaže: "Jedna od utakmica je veoma uzbudljiva", pa za minut "Mario Gomez nije postigao het-trik Mančesterskom klubu ali ima ko jeste" pa onda za koji minut opet "Na jednom od stadiona se dešava jedan od najvećih preokreta ove decenije(?)" a svo vreme je u fazonu da neće da kaže rezultat nego ko hoće može da odgleda highlightse ali je mnogo glup (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

Podsetio me na Homera u onoj epizodi kad zove policiju anonimno: "Helloooo, my name is Homer S. No, no, no, too obvious. My name is H. Simpson."

A za Teveza (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
Mada realno, ne čudi me uopšte. Nema to nikakve veze sa profesionalnošću/neprofesionalnošću. On je prosto i jednostavno rob onog Kie Joorabchiana i gospodar hoće da uzme koju kintu od transfera, nije dugo. Verovatno mu preti da će da mu odseče nogu ili pobije porodicu, u stilu balkanskih "agenata". Masch će isto verovatno ovo ili sledeće leto da priča kako mu je previše vruće u Barseloni i kako žena ima problema sa katalonskim pa bi bilo lepo kad bi mogao da ode malo do Milana ili tako nešto...

Ovu poruku je izmenio Jamaica: Sep 28 2011, 02:06 PM

--------------------

+Quote Post

Vanja Trotter
poruka Sep 28 2011, 11:20 PM
Poruka #53

Klub 1000

Važno da je Frei postigao tri gola: (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Koliko im je samo trebalo da skontaju da to ustvari nije isti Frei. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Bazel je lepo odigrao, ali prvenstveno zbog toga što je Ferguson izveo kombinovan sastav. Da je izveo najjači, ne bi se švajcarci radovali.

Bayern standardno igra dobro, biće tu baš zanimljivo ko će dalje, Man City treba sad da iskoristi lošu formu žute podmornice.

Važno da su Trabzon, APOEL i Bazel prvi u svojim grupama. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Take Two
poruka Sep 29 2011, 12:10 AM
Poruka #54

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (Jamaica @ Sep 28 2011, 02:59 PM) *
A za Teveza (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
Mada realno, ne čudi me uopšte. Nema to nikakve veze sa profesionalnošću/neprofesionalnošću. On je prosto i jednostavno rob onog Kie Joorabchiana i gospodar hoće da uzme koju kintu od transfera, nije dugo. Verovatno mu preti da će da mu odseče nogu ili pobije porodicu, u stilu balkanskih "agenata". Masch će isto verovatno ovo ili sledeće leto da priča kako mu je previše vruće u Barseloni i kako žena ima problema sa katalonskim pa bi bilo lepo kad bi mogao da ode malo do Milana ili tako nešto...

Moguće da je delom to, mada čini mi se da Tevezu stvarno nešto nije u redu u glavi. Mascherano je za njega uzoran profesionalac i zen budista.

Naravno, tu ne pomaže kad klub ima nakurčenu budalu od trenera koji pokušava da ga pusti/otera već godinama ali Arapi ne daju da se proda (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

BTW, dotični je najavio da će da suspenduje ne samo Teveza nego i Džeka, i to zato što je odmahivao glavom dok je izlazio iz igre. Jebeš takav autoritet.

+Quote Post

redsi
poruka Oct 19 2011, 09:03 PM
Poruka #55

Počasni član

Datum reg.: 11-February 09
Član broj: 6,462

Zanimljiv scoresheet za Chelsea (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio redsi: Oct 19 2011, 09:28 PM

+Quote Post

Jamaica
poruka Oct 20 2011, 09:20 AM
Poruka #56

Klub 1000

Ja ne pamtim kad je Liga Šampiona zadnji put imala ovako smaračke grupe.

Ovaj novi sistem je cool sa jedne strane. Iz boljih zemalja po tri idu direktno, a lošiji igraju međusobno pa je veća šansa da prođu. Ali na kraju ispadnu toliko jadne grupe da nema smisla....

--------------------

+Quote Post

steva8lfc
poruka Oct 20 2011, 09:29 AM
Poruka #57

Huligan

Datum reg.: 20-November 09
Član broj: 6,691

Za mene je sranje tesko, ja ne pamtim kada sam odgledao celu utakmicu u grupnoj fazi. Nema nikakve neizvesnosti, skoro se u svakoj grupi zna koje dve ekipe idu dalje a i kada dodje do medjusobnog duela tih ekipa obicno igraju na 0:0.

+Quote Post

dzoker
poruka Oct 20 2011, 10:06 AM
Poruka #58

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Ali kako su sinoc pokidali Meireles i Tores! Tuga me obuzela... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

vladx
poruka Oct 20 2011, 11:16 AM
Poruka #59

Klub 1000

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Ja sam jedino ljudski ogledao Bayern v City, a i najverovatnije cu najvise na tu grupu da obratim paznju i u nastavku. Mada, mene ionako vec podosta godina unazad ne zanima previse grupna faza, cak i za preglede nemam volje, jedino sam pomno gledao nase meceve. Nekako mi je Kup Uefa na pocetku interesantniji, sad i to slabo ispratim.

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

Vanja Trotter
poruka Oct 21 2011, 08:48 PM
Poruka #60

Klub 1000

Naravno da nisu sve grupe interesantne, naročito grupa H gde su Barsa i Milan. Ali, bilo je dosta zanimljivih mečeva, na primer Man Utd:Basel 3:3, eto i APOEL je neporažen u svojoj grupi.

+Quote Post

10 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 19th August 2019 - 01:41 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles